Półmaraton Kurpiowski 2017 [WIDEO+ZDJĘCIA+WYNIKI]

  Półmaraton Kurpiowski 2017 [WIDEO+ZDJĘCIA+WYNIKI]

  Zdjęcie autora materiału
  Michał Kowalczyk

  Aktualizacja:

  Tygodnik Ostrołęcki

  Przemysław Dąbrowski z Borawego i Petra Pastorova z Czech zostali zwycięzcami XXIII Półmaratonu Kurpiowskiego. Po raz pierwszy rozegrano też Kurpiowską Dziesiątkę, w której triumfowali Krzysztof Żebrowski z Karniewa i Beata Lupa z Wilkowa Starego.
  Półmaraton Kurpiowski 2017 [WIDEO+ZDJĘCIA+WYNIKI]
  1/102
  przejdź do galerii
  W niedzielę, 28 maja, pogoda nie rozpieszczała biegaczy, bowiem na trasie panował duży upał. Lejący się z nieba żar nie sprzyjał osiąganiu życiowych rezultatów, choć wielu zawodników i zawodniczek stanęło na wysokości zadania. Jedną z takich osób był Przemysław Dąbrowski z Borawego. Utalentowany zawodnik wygrał półmaraton z czasem 1:08:12 i z dużą przewagą nad rywalami. Drugie miejsce zajął Damian Peterczyk z Olsztyna, trzeci był Ukrainiec Volodymyr Timashov.

  W Kurpiowskiej Dziesiątce najlepszy czas osiągnął Krzysztof Żebrowski z Karniewa - 00:32.08.
  Kolejne miejsca zajęli Aleksandr Kruhlenia z Mińska - czas 00:32.14 i Michał Makowski z Ciechanowa - 00:34.07. Pobiegły także panie. Niewiele ponad 21 km najszybciej pokonała Czeszka Petra Pastorova, dla której była to zwycięska powtórka z ubiegłego roku. Tym razem osiągnęła ona czas 1:23.12. Na 10 km najszybsza była Beata Lupa z Wilkowa Starego - 00:39.54.

  Więcej o Półmaratonie Kurpiowskim w papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego". Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć z dzisiejszego biegu. Szukajcie na zdjęciach siebie lub swoich bliskich!

  Zobacz galerię

  Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Specjalnie dla Was

  Wideo