Piotr Szymański
Piękna bramka Grzegorza Krychowiaka z CSKA Moskwa
Piękna bramka Grzegorza Krychowiaka z CSKA Moskwa Twitter Lokomotiw Moskwa
Polacy za granicą. Grzegorz Krychowiak zdobył piękną bramkę dla Lokomotiwu Moskwa w meczu derbowym przeciwko CSKA. Zespół dwóch Polaków zwyciężył 2:0. Zobacz trafienie "Krychy"!

Grzegorz Krychowiak kilka minut przed przerwą opanował piłkę zagraną z prawej strony. Pociągnął z nią parę metrów i huknął jak z armaty z linii pola karnego. Bramkarz CSKA Moskwa nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję, bo uderzenie wpadło w samo okienko.

Krychowiak rozegrał całe spotkanie i został wybrany piłkarzem meczu. Pełne 90 minut na boisku spędził także Maciej Rybus.

W tabeli rosyjskiej Premier Ligi Lokomotiw zajmuje 6. miejsce. Zespół Krychowiaka i Rybusa do prowadzącego Zenita Sankt Petersburg traci 11 punktów, a do miejsca gwarantującego start w europejskich pucharach już tylko 4 "oczka". Sobotni rywal drużyny Polaków, czyli CSKA, pozostaje wiceliderem.

Zobacz bramkę Grzegorza Krychowiaka z CSKA Moskwa:

Lokomotiw Moskwa - CSKA Moskwa 2:0 (2:0)

Bramki:
1:0 - Vitali Lisakovich 6'
2:0 - Grzegorz Krychowiak 41'

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Euro 2020. Początek przełożonych o rok finałów Euro 2020 już 11 czerwca. W pierwszym grupowym spotkaniu reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowacją w Dublinie (14 czerwca). Jaką kadrę na turniej powoła nowy selekcjoner biało-czerwonych Paulo Sousa? Postanowiliśmy wejść w jego buty i wybrać 23 zawodników. Sprawdź nazwiska!

Euro 2020. Optymalna kadra reprezentacji Polski na Euro 2020...