MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Podziękowanie

jpawlowski
Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego w Makowie Maz. dziękuje wszystkim gościom, którzy brali udział w 6. balu charytatywnym organizowanym przez nasz ośrodek.

Wyrazy wdzięczności składamy władzom: staroście Kazimierzowi Białobrzeskiemu, wicestaroście Januszowi Gójskiemu oraz burmistrzowi Tadeuszowi Ciakowi, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy serdecznie posłowi Zbigniewowi Chrzanowskiemu, który bywa na każdym organizowanym przez SOSzW balu i wspiera placówkę.
Jesteśmy wdzięczni Jackowi Frankowskiemu, znanemu karykaturzyście, za jego obecność, prowadzenie aukcji i pamięć o ośrodku.
Dyrekcja składa podziękowania wszystkim sponsorom, dzięki których ofiarności możliwe było zorganizowanie balu: Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego Józefa i Barbary Bałdygów JBB z Łysych oraz Jadwidze i Sławomirowi Wojniłowicz, właścicielom ubojni w Płoniawach. Właścicielom Zakładu Masarskiego w Szelkowie B. Brodowskiemu i J. Bobińskiemu, Beacie i Wojciechowi Buczeńskim, Bożenie i Waldemarowi Pietraczykom oraz Wojciechowi Kozłowskiemu i państwu Ostrowskim, firmie "Kogel-mogel" Anny Sieradzkiej, dziękujemy również Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Makowie Maz. oraz hurtowniom: "Damian" "Neptun" z Makowa Maz.
Wyrazy wdzięczności należą się również wszystkim pracownikom SOSzW - nauczycielom, wychowawcom, kucharkom, obsłudze i administracji oraz podopiecznym placówki, którzy włożyli wiele pracy i zaangażowania w przygotowanie balu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki