Podział punktów w starciu MKS Przasnysz z Łomiankami

Paweł Olszewski nie traci świetnej dyspozycji. Na inaugurację sezonu strzelił dwa gole. A. Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz musieli zadowolić się jednym punktem na inaugurację IV ligi mazowieckiej - grupy północ.

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego w starciu przed własną publicznością zremisowali z KS Łomianki 2:2. Po 22. minutach meczu to goście prowadzili pewnie 2:0. Jeszcze przed przerwą kontaktową bramkę strzelił Paweł Olszewski. Ten sam zawodnik w 85. minucie meczu ustalił wynik piątkowego starcia.

- Mogę powiedzieć, że remis jest sprawiedliwym wynikiem - mówił po meczu trener MKS Przasnysz Wiktor Pełkowski. - Straciliśmy szybko dwie bramki, a potem wzieliśmy się za odrabianie strat. Ważne było trafienie Pawła Olszewskiego przed przerwą. Po zmianie stron przeważaliśmy, zdołaliśmy wyrównać i mogliśmy strzelić jeszcze jedną bramkę. Swoje okazje strzeleckie mieli jednak również goście.

MKS Przasnysz - KS Łomianki 2:2 (1:2)
Bramki: Olszewski 40. 85. - 7. 22.

Przasnysz: Szymański - Przebierała, Grędziński, Sakowski (46. Kosiorek), Pełkowski, Piasecki (80. Kurzyński), Butryn, Chełchowski (65. Kuzia), Rutkowski (75. Michalak), Zakrzewski, Olszewski