Podział punktów w meczu Ostrovii z Troszynem (zdjęcia)

Paweł Nowak
Tym wślizgiem Karol Dmochowski zdobył gola w meczu z Troszynem.
Tym wślizgiem Karol Dmochowski zdobył gola w meczu z Troszynem. Fot. Paweł Nowak
W meczu 23. kolejki Ligi Okręgowej piłkarze KS Ostrovia podejmowali na własnym terenie KS CK Troszyn. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1.
Mecz Ligi Okregowej: KS Ostrovia - KS CK Troszyn

KS Ostrovia - KS CK Troszyn

Pierwszego gola kibice zobaczyli w 20. minucie. Prawym skrzydłem urwał się obrońcom Arek Ciach i wyłożył piłkę Karolowi Dmochowskiemu, który wślizgiem wpakował ją do bramki. Dobrą okazję do podwyższenia miał 5 minut później Patryk Gromek, jednak jego strzał z prawej strony pola karnego obronił bramkarz. Goście wyrównali w 37. minucie po koronkowej akcji w środku pola i "rozklepaniu" ostrowskiej defensywy. Tuż przed przerwą przyjezdni mogli jeszcze wyjść na prowadzenie. Piłka uderzona z ok. 20 metrów zatrzymała się jednak na słupku bramki strzeżonej przez Arona Jagielskiego.

Po zmianie stron, podobnie jak i w pierwszej połowie, dużo było rozgrywania piłki, za to czystych okazji do zdobycia gola jak na lekarstwo. Gospodarze co i rusz atakowali bokiem boiska, wykorzystując szybkich skrzydłowych. Zwykle jednak brakowało ostatniego podania otwierającego drogę do bramki. Piłkarze Troszyna najlepszą okazję mieli na 6 minut przed zakończeniem spotkania, ale futbolówka "zatańczyła" tylko na poprzeczce i w efekcie piłkarze mogli podzielić się punktami. "Żółto-zieloni" notując remis spadli w tabeli na szóste miejsce.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS CK Troszyn 1:1 (1:1)

Skład:
Jagielski Aron, Gromek Marcin, Kacprzak Michał (57' Bednarczyk Maciej), Zaremba Aleksander, Zawistowski Paweł, Gromek Patryk (64' Śladewski Krystian), Różański Sławomir, Wilczewski Robert, Rępa Tomasz, Dmochowski Karol, Ciach Arkadiusz (82' Kuczyński Radosław)

Bramki:
20 min. 1:0 Karol Dmochowski