Podział punktów Ostrovi z Koroną

P. Nowak
Marcin Truszkowski był nie do zatrzymania dla defensorów, a w szczególności bramkarza Korony. P. Nowak
Jeden punkt do ligowej tabeli przywieźli z wyjazdu do Szydłowa piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka, którzy na inaugurację rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej zremisowali 2:2 z tamtejszą Koroną.

Potyczka beniaminków tradycyjnie było bardzo wyrównane i przyniosło sporo emocji. Początek spotkania należał do gości, którzy stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji pod bramką rywala, ale nie zdołali umieścić piłki w siatce. Sztuki tej dokonali tuż przed przerwą gospodarze, którzy po pół godzinie gry nieco się przebudzili i zaczęli groźniej atakować.

Po zmianie stron goście szybko odpowiedzieli golem za sprawą grającego trenera Marcina Truszkowskiego, który sprytnym lobem doprowadził do wyrównania. Po kilkunastu minutach żółto-zieloni znów musieli gonić wynik po tym, jak Adriana Orłowskiego pokonał najskuteczniejszy piłkarz Korony Łukasz Kosiorek. Na niespełna kwadrans przed końcem meczu po raz kolejny doprowadził do wyrównania i znów lobując bramkarza Marcin Truszkowski. Remisowy rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka, pomimo jeszcze kilku sytuacji z obydwu stron. Ostrovia kończyła mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Daniela Górala.

Żółto-zieloni utrzymali w tabeli 10. miejsce mając w dorobku 22 punkty. W najbliższą sobotę podejmować będą na własnym boisku lidera rozgrywek GKP Targówek.

Korona Szydłowo - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:2 (0:1)
Bramki: Podlewski Paweł, Kosiorek Łukasz - Truszkowski Marcin x 2

Ostrovia: Orłowski - Gromek M., Malanowski, Małkiński, Góral - Gromek P., Zaremba (70. Różański), Wilczewski R., Truszkowski - Wilczewski D. (90. Bednarczyk), Rępa (45. Ciach)