Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Podatki w Krzynowłodze Małej

(as)
Wysokość stawek podatku od nieruchomości w 2004 roku w gminie Krzynowłoga Mała:

1. Od gruntów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, bez względu na sposób zakwalifikowania w ewidencji gruntów i budynków - 0,63 zł od 1 m kw. pow.
2. Od gruntów pod jeziorami, zajętych na zbiorniki wodne retencyjne lub elektrowni wodnych od 1 ha pow. - 3,41 zł.
3. Od pozostałych gruntów, w tym zajętych na prowadzenie odpłatnej statutowej działalności pożytku publicznego przez organizacje pożytku publicznego - 0,31 zł od 1 m kw. pow.
4. Od budynków mieszkalnych lub ich części - 0,30 zł od 1 m kw. pow. użytkowej.
5. Od budynków lub ich części związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz od budynków mieszkalnych lub ich części zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej - 17 zł od 1 m kw. pow. użytkowej.
6. Od budynków lub ich części zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu kwalifikowanym materiałem siewnym - 8,11 zł od 1 m kw. pow. użytkowej.
7. Od budynków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych - 3,49 zł od 1 m kw. pow. użytkowej.
8. Od pozostałych budynków lub ich części, w tym zajętych na prowadzenie odpłatnej statutowej działalności pożytku publicznego przez organizacje pożytku publicznego - 5,82 zł.
6. Od budowli - 2 proc. ich wartości.
Zwalnia się z podatków: nieruchomości zajęte na potrzeby ochrony przeciwpożarowej; nieruchomości zajęte na potrzeby kultu religijnego; budynki, budowle i grunty będące mieniem komunalnym gminy z wyłączeniem tych, które są we władaniu osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych.
Opłaty targowe nie uległy zmianom.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki