Play-off II ligi: Energa Net Ostrołęka lepsza od Centrum Augustów [WIDEO, ZDJĘCIA]

W 2. rundzie play-off II ligi siatkarzy ostrołęcka Energa Net prowadzi w rywalizacji do trzech zwycięstw z Centrum Augustów. Podopieczni Mateusza Mielnika pokonali rywali z Podlasia 3:1 w pierwszym meczu tej rywalizacji. Drugi mecz w niedzielę o 17.00, również w Ostrołęce.

Spotkanie rozpoczęło się dość niespodziewanie, bowiem w pierwszym secie rywale wygrali 25:23. Porażka w inauguracyjnej odsłonie mobilizująco podziałała na zespół z Ostrołęki. Podopieczni Mateusza Mielnika w kolejnych partiach nadawali ton boiskowym wydarzeniom i wygrywali sety bardzo zdecydowanie. W całym meczu padł wynik 3:1, a to oznacza, że w rywalizacji do trzech zwycięstw o krok bliżej końcowego sukcesu jest Energa Net.

Drugi mecz tej rywalizacji w niedzielę 22 kwietnia o godz. 17.00 w hali im. A. Gołasia. Za tydzień rywalizacja przeniesie się do Augustowa na trzeci i - ewentualnie - czwarty mecz. W przypadku, gdyby po czterech meczach był rezultat 2-2, piąte spotkanie rozegrane zostanie 2 maja w Ostrołęce.

Energa Net Ostrołęka - Centrum Augustów 3:1 (23:25, 25:19, 25:17, 25:14)

Stan rywalizacji do 3 zwycięstw: 1-0