DW
Stal Mielec - Legia Warszawa 2:1 (2:1)
Stal Mielec - Legia Warszawa 2:1 (2:1) K_kapica_afk
PKO Ekstraklasa. Mecz z Legią Warszawa układał się dla Stali Mielec idealnie. Optymistyczny scenariusz zapewnił gospodarzom prowadzenie już po siedmiu minutach i to bezpośrednio z rzutu rożnego! Mimo wyrównania legionistów to podopieczni Adama Majewskiego byli bardziej agresywni i mieli więcej okazji. Jedną z nich wykorzystali.

Stal Mielec - Legia Warszawa 2:1 (2:1). Jak padły bramki?

6. minuta - Ależ to jest sensacyjna bramka dla Stali! Krystian Getinger ustawił piłkę w narożniku boiska. Posłał dochodzącą piłkę mniej więcej w środek bramki. Nikt jej nie sięgnął, ale odbiła się od murawy i wkręciła się do bramki. Strebinger był kompletnie zaskoczony.

31. minuta - Szybka akcja gości lewą stroną boiska. Rosołek otrzymał prostopadłe zagranie i bez spoglądania w pole karne dośrodkował na dość niewielkiej wysokości. Do końca poszedł Paweł Wszołek, który uciekł obrońcom i umieścił piłkę w siatce lekkim strzałem. Mamy wyrównanie.

34. minuta - Fantastyczna odpowiedź gospodarzy. Rzut rożny, tym razem z prawej strony boiska. Wrzutka na bliższy słupek, gdzie Arkadiusz Kasperkiewicz wyrósł jak spod ziemi. Pomocnik Stali lekko przechylił głowę i wyszedł z tego precyzyjny strzał na bramkę. Już 2:1.

W 39. minucie gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie. Richard Strebinger podał prosto na 16. metr do Maksymiliana Sitka(!). Napastnik Stali dwa razy poprawiał piłkę, aż w końcu huknął w bramkarza Legii.

W drugiej połowie mogliśmy śledzić tylko jedną groźną akcję. Prostopadła piłka do Pekharta, który wykorzystał sytuację sam na sam. Po krótkiej chwili sędzia informuje o pozycji spalonej napastnika.

• Arkadiusz Kasperkiewicz - 4
  • Grzegorz Tomasiewicz - 4 (Maciej Urbańczyk - 3)
  • Oskar Zawada - 3 (Dominik Steczyk - 3)
  • Maksymilian Sitek - 3(Wiktor Kłos - 3)

Legia:

• Richard Strebinger - 2
  • Mattias Johansson - 3 (Benjamin Verbić - 2)
  • Artur Jędrzejczyk - 2
  • Igor Kharatin - 2
  • Joel Abu Hanna - 3 (Igor Strzałek - 2)
  • Bartosz Slisz - 2 (Bartosz Kapustka - 2)
  • Patryk Sokołowski - 2 (Ernest Muci - 2)
  • Paweł Wszołek - 3
  • Josue - 3
  • Maciej Rosołek - 3
  • Rafael Lopes - 2 (Tomas Pekhart - 2)

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

To właśnie w tym miejscu reprezentacja Polski zatrzyma się w Katarze na mistrzostwa świata 2022. Ezdan Palace Hotel to wyjątkowy obiekt w Doha, oferujący najwyższy poziom luksusu.Położony pomiędzy starą i nową Dohą, w pobliżu największych centrów handlowych w Katarze, pięciogwiazdkowy Ezdan Palace Hotel podnosi poprzeczkę w zakresie obsługi, stylu i czystego luksusu. Otwarty w maju 2018 roku hotel wyróżnia się wyrafinowaną andaluzyjską architekturą i wyjątkową obsługą, która łączy prawdziwą bliskowschodnią gościnność z międzynarodowymi standardami.195 bogato wyposażonych pokoi i apartamentów zostało starannie zaprojektowanych przez znanego architekta, aby zapewnić komfort wszystkim gościom. Trzy znakomite restauracje oferują wykwintne doznania kulinarne, serwując dania kuchni międzynarodowej, włoskiej i tajskiej.Hotel położony jest przy Al Shamal Road, zaledwie 30 minut od międzynarodowego lotniska Hamad, w pobliżu głównych dzielnic biznesowych i rozrywkowych Doha.

Ezdan Palace Hotel w Doha. To tu Polacy zamieszkają podczas ...