Piłkarze Ostrovii wciąż w kryzysie

Obecny sezon dla Ostrovii jest bardzo trudny
Obecny sezon dla Ostrovii jest bardzo trudny Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka na półmetku rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mają na koncie zaledwie jedno zwycięstwo i cztery remisy.

Pozostałe pięć spotkań podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przegrali, a ostatniej porażki doznali w starciu z liderem rozgrywek Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:3. Dwie bramki na swoim koncie zapisał Piotr Wlazło, a jedną dołożył Marcin Zawadzki. Wszystko wydarzyło się w zaledwie dziesięć minut drugiej połowy spotkania rozegranego w Grodzisku Mazowieckim. W ligowej tabeli Ostrovia plasuje się obecnie dopiero na siedemnastej lokacie. Warto przypomnieć, że w obecnym sezonie ze względu na reformę rozgrywek degradacja może dotknąć aż siedem zespołów.

– Nawet taka myśl nie przechodzi nam przez głowę, abyśmy mieli w tym sezonie spaść z IV ligi - podkreśla golkiper żółto-zielonych Andrzej Łyziński. – Cały czas walczymy ambitnie o punkty i wierzymy w to, że nasz czas zwycięstw wreszcie nadejdzie. Początek nowego sezonu nie ułożył się po naszej myśli, ale jeszcze wiele spotkań przed nami.

Kolejne mecze Ostrovia rozegra z KS Łomianki, Hutnikiem Warszawa i Bzurą Chodaków Sochaczew. Do zakończenia rundy jeszcze dziewięć spotkań i jeśli podopieczni trenera Pawła Kowalczyka chcą zakończyć jesień na bezpiecznej lokacie, to muszą zacząć odnosić zwycięstwa. Więcej informacji o rywalizacji ostrowskich piłkarzy w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w najbliższych dniach w naszym portalu.