Piłkarze Akademii Piłki Nożnej na podium w Błyskawica Cup

APN Ostrołęka
APN Ostrołęka wystąpił w składzie: Filip Olbryś, Damian Dawid, Dominik Borowiecki, Kacper Ciecierski, Alek Borkowski, Krystian Roman, Bartek Gołaszewski, Adam Zięba, Szymon Bednarczyk, Dawid Ceberek, Kuba Sagała, Maciej Kułas. APN Ostrołęka
Młodzi zawodnicy APN Ostrołęka zapisują na swoim koncie kolejne sukcesy w halowych turniejach. Tym razem podopieczni trenera Arkadiusza Pyskły zajęli trzecią lokatę w silnie obsadzonych zawodach Błyskawica Cup.

Turniej w Warszawie został zorganizowany dla rocznika 2005 i młodsi, a młodzi piłkarze w fazie grupowej rozgrywali świetne spotkania. W pierwszym meczu zremisowali ze Startem Starachowice 1:1, pokonali Błyskawicę II Warszawa 3:0 i Varsovię Warszawa 4:1.

- Już po meczach grupowych widać, że chłopcy z mojego zespołu są dobrze przygotowani do turnieju - podkreśla trener Arkadiusz Pyskło. - Mimo długiej przerwy w naszym zespole panowała pełna mobilizacja do podjęcia walki o najwyższe lokaty.

W kolejnych meczach Akademia Piłki Nożnej pokonała zespoły Ząbkowi Ząbki 2:0, Białych Orłów 1:0 i gospodarza zawodów Błyskawicy Warszawa 2:1.
W efekcie zespół prowadzony przez trenera Arkadiusza Pyskłę awansował do strefy finałowej, w której przegrał z Gwardią Warszawa 0:1 i zremisował mecze z Varsovią Warszawa 1:1 i Startem Starachowice 2:2. Ostatecznie młodzi piłkarze z Ostrołęki uplasowali się na trzeciej pozycji.

- Turniej był przetarciem dla wielu młodych zawodników trenujących w APN - podkreśla trener Arkadiusz Pyskło. - Poziom zawodów był bardzo wysoki i jestem zadowolony z dyspozycji, jaką zaprezentowali moi podopieczni. Warto podkreślić, że najlepszym zawodnikiem zawodów został wybrany Adam Zięba.