Wyniki 13. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupa północ: MKS Ciechanów - Wisła II Płock 4:2, Amator Maszewo - Naprzód Skórzec 1:2, Korona HiD Ostrołęka - Błękitni Raciąż 2:9, Czarni Węgrów - Wkra Żuromin 3:2, Mławianka Mława - KS Łomianki 2:0, Mazur Gostynin - Bug Wyszków 0:1, Błękitni Gąbin - MKS Polonia Warszawa 1:0, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bzura Chodaków 3:0, Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:2.
1.Bug Wyszków 12 31 27-10
2.MKS Polonia Warszawa 12 27 29-6
3.Mławianka Mława 13 26 22-15
4.MKS Ciechanów 13 26 29-23
5.Wkra Żuromin 13 23 21-22
6.Błękitni Raciąż 13 22 26-21
7.Błękitni Gąbin 13 21 15-16
8.Ostrovia Ostrów Maz. 13 20 25-23
9.Wisła II Płock 13 19 34-18
10.Narew Ostrołęka 13 19 14-10
11.MKS Przasnysz 13 18 21-21
12.Naprzód Skórzec 13 17 20-25
13.Korona HiD Ostrołęka 13 15 15-24
14.KS Łomianki 13 13 16-24
15.Mazur Gostynin 13 10 10-28
16.Bzura Chodaków 13 9 12-24
17.Czarni Węgrów 13 9 13-27
18.Amator Maszewo 13 6 16-28
Wyniki 11. kolejki rozgrywek ligi okręgowej - grupa Ciechanów-Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki - Boruta Kuczbork 1:0, Iskra Krasne - Tęcza Ojrzeń 3:3, Gladiator Słoszewo - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1:0, Korona Szydłowo - Mazowsze Jednorożec 8:0, Sona Nowe Miasto - Wkra Sochocin 0:0, Tęcza JBB Łyse - Kryształ Glinojeck 5:0, Żbik Nasielsk - KS CK Troszyn 2:2, Wkra Bieżuń - Nadnarwianka Pułtusk 4:1.
1.Korona Szydłowo 11 31 39-13
2.Boruta Kuczbork 11 22 27-14
3.Makowianka Maków Maz. 11 22 15-6
4.Tęcza JBB Łyse 11 20 38-16
5.Nadnarwianka Pułtusk 11 20 18-13
6.Wkra Bieżuń 11 19 26-25
7.Wkra Sochocin 11 17 24-12
8.Żbik Nasielsk 11 16 40-23
9.KS CK Troszyn 11 15 19-33
10.Gladiator Słoszewo 11 10 15-22
11.Iskra Krasne 11 10 17-26
12.Wieczfnianka Wieczf. 11 9 14-25
13.Tęcza Ojrzeń 11 8 13-22
14.Mazowsze Jednorożec 11 8 19-34
15.Kryształ Glinojeck 11 8 11-26
16.Sona Nowe Miasto 11 8 12-37
Wyniki 9. kolejki rozgrywek A klasy - grupa Ciechanów-Ostrołęka: Rzekunianka Rzekuń - Jutrzenka Unieck 2:0, KS Pniewo - Sokół Grudusk 6:3, Pełta Karniewo - Bartnik Myszyniec 2:0, GKS Strzegowo - Gryf Kownaty Żędowe 5:0, Orzeł Sypniewo - Wkra Andzin 3:0, KS Wąsewo - GKS Pokrzywnica 7:1, Orzyc Chorzele - Świt Baranowo 3:0 wo (goście nie mieli ważnych badań lekarskich).
1.GKS Strzegowo 9 22 23-14
2.Rzekunianka Rzekuń 9 20 19-9
3.Pełta Karniewo 9 19 30-15
4.Orzyc Chorzele 9 18 29-15
5.Gryf Kownaty Żędowe 9 18 26-17
6.KS Wąsewo 9 14 25-18
7.Jutrzenka Unieck 9 12 27-23
8.Bartnik Myszyniec 9 12 12-14
9.Orzeł Sypniewo 9 12 21-29
10.GKS Pokrzywnica 9 10 14-23
11.Sokół Grudusk 9 8 11-24
12.Wkra Andzin 9 6 13-20
13.KS Pniewo 9 6 16-31
14.Świt Baranowo 9 5 16-30
Wyniki 6. kolejki rozgrywek B klasy - grupa Ostrołęka: WKS Mystkówiec Stary - Kurpik Kadzidło 1:1, FC 2013 Różan - Krzyniak Krzynowłoga Mała 0:1, Orz Goworowo - GUKS Krasnosielc 1:2, LUKS Łęg Przedmiejski - LKS Zatory 3:3.
1.GUKS Krasnosielc 5 15 19-10
2.Orz Goworowo 6 12 14-10
3.LUKS Łęg Przedmiejski 6 9 13-12
4.LKS Zatory 6 7 14-16
5.Krzyniak Krzynowłoga 5 6 7-9
6.FC 2013 Różan 6 6 8-14
7.WKS Mystkówiec Stary 6 5 13-15
8.Kurpik Kadzidło 6 5 8-10
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?