Piłkarki Ostrovii ograły Żbika. Zobacz zdjęcia

Piłkarki Ostrovii łapią wiatr w żagle
Piłkarki Ostrovii łapią wiatr w żagle S. Stempczyński

Podopieczne trenera Michała Kacprzaka rywalizowały w trudnych warunkach atmosferycznych, przy mocnym wietrze i silnie padającym deszczu. Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek. Druga odsłona meczu rozpoczęła się od samobójczego trafienia gospodyń. W kolejnych minutach meczu inicjatywę przejęły zawodniczki Ostrovii i zdobyły kolejne gole za sprawą Kamili Brzostek i Ewy Zadrogi. W efekcie podopieczne trenera Michała Kacprzaka cieszyły się z pewnego zwycięstwo 3:0.

- Przewaga naszego zespołu w tym meczu była bardzo duża - podkreśla trener Michał Kacprzak. - Może o świadczyć fakt, że w drugiej połowie nasze bramkarki Joanna Żak i Oliwia Kowalczyk nie miały nawet kontaktu z piłką. Nasze zwycięstwo mogło być zdecydowanie wyższe, ale w dogodnych sytuacjach do strzelenia bramki zabrakło nam skuteczności.

Żbik Nasielsk – KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:3 (0:0)
Bramki: Samobójcza 50., Brzostek 61., Zadroga 68.

Ostrovia: Żak (61. Kowalczyk) - Kempisty, Grabowska, Wilk, Śladewska - Chrobot (65. Kordyszewska), Zadroga (70. Galanty), Świercz (67. Wojno), Zaręba (72. Podleś) - Tyl (52. Chichowska), Brzostek (65. Rypińska)