Piłkarki Ostrovii ograły Mazovię. Zobacz zdjęcia

Piłkarki Ostrovii świetnie prezentują się w rundzie wiosennej
Piłkarki Ostrovii świetnie prezentują się w rundzie wiosennej S. Stempczyński
Piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka odniosły kolejne zwycięstwo w rozgrywkach III ligi. Tym razem podopieczne trenera Michała Kacprzaka po emocjonującym starciu odniosły zwycięstwo nad Mazovią Grodzisk Mazowiecki 3:1.

W pierwszej połowie po akcji Klaudii Zaręby i dośrodkowaniu w pole karne Aleksandra Wilk zdobyła bramkę na 1:0. Po stałym fragmencie gry wykonywanym przez Mazovię i niefortunnej interwencji z zawodniczek Ostrovii, rywalki wyrównały stan meczu na 1:1. Po zmianie stron zawodniczki z Grodziska Mazowieckiego mogły objąć prowadzenie, ale świetną interwencją w sytuacji sam na sam wykazała się Joanna Żak.

W kolejnych minutach meczu Ostrovia przejęła inicjatywę i zwycięstwo gospodyniom zapewniły Aleksandra Wilk i Klaudia Zaręba, która pokonali bramkarkę rywalek. - Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa w rozgrywkach III ligi odniesionym w dobrym stylu - podkreślał po meczu trener Michał Kacprzak. - W tabeli daje to nam obecnie awans na trzecią lokatę.

KS Ostrovia – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 3:1 (1:1)
Bramki: Wilk 2, Zaręba
Ostrovia: Żak - Śladewska, Grabowska, Kempisty, Kordyszewska, Wilk, Zadroga, Świercz, Zaręba(70. Galanty), Tyl (64. Rypińska), Brzostek (50. Tyszka) oraz Kowalczyk