Piłka nożna: Grali w Myszyńcu i Przasnyszu

Archiwum
Jarosław Bako odbiera nagrody od burmistrza Zenona Lendziona
Jarosław Bako odbiera nagrody od burmistrza Zenona Lendziona Archiwum
Myszyniec, 27.02. Tęcza JBB Łyse i Plastmo Ostrołęka spotkały się w finale I Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Myszyńcu. Wygrała drużyna z Ostrołęki 6:3. W spotkaniu o trzecie miejsce Bartnik Myszyniec niespodziewanie pokonał Kurp-Dach Ostrołęka 3:2. Królem strzelców turnieju został Tomasz Ziemak (Plastmo), a najlepszym bramkarzem Ryszard Krakowiak (Bartnik).

Końcowa kolejność: 1. Plastmo Ostrołęka, 2. Tęcza JBB Łyse, 3. Bartnik Myszyniec, 4. Kurp-Dach Ostrołęka, 5. Bartnik II Myszyniec, 6. Dylewianka Dylewo, 7. Kurpik Kadzidło, 8. Świt Baranowo.
Sponsorzy: Mirosław Deptuła, Krystyna Kozon, PHU Prosper - Justyna Dziamałek, GS Samopomoc Chłopska Myszyniec, piekarnia Rafała Kłosa.

Przasnysz, 13.02. Osiem zespołów zagrało w silnie obsadzonym III Ogólnopolskim Halowym Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Przasnysza. Zwyciężył MOSiR Ciechanów (mistrz Mazowsza) przed zespołem z Rypina (mistrz województwa kujawsko-pomorskiego). Na trzecim miejscu uplasował się Oldboys Team Olsztyn, zespół aktualnych Mistrzów Polski.
Bramki olsztyńskiej ekipy bronił Jarosław Bako, mający na koncie 35 meczów w reprezentacji Polski. On też został uznany najlepszym bramkarzem imprezy.
Końcowa kolejność: 1. MOSiR Ciechanów, 2. Oldboys Rypin, 3. Oldboys Team Olsztyn, 4. Oldboys Płońsk, 5. Oldboys Żyrardów, 6. Oldboys Przasnysz, 7. Oldboys Sierpc, 8. Oldboys Maków Maz.