MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Piłka nożna: Grali sędziowie

cb
Reprezentacja Wydziału Sędziowskiego z Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN-u zajęła trzecie miejsce w IV Halowych Mistrzostwach Sędziów Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Radomiu.

Przasnysz, 22.01 i Radom, 30.01. Zanim arbitrzy z naszego okręgu pojechali walczyć o trofea w Radomiu, spotkali się w Przasnyszu na II Halowych Mistrzostwach Sędziów Piłkarskich Drużyn Oldbojów. W turnieju, oprócz zespołów z pięciu Wydziałów Sędziowskich Mazowsza, uczestniczyła też delegacja Warmińsko-Mazurskiego ZPN z Olsztyna.
- Sędziowie rozgrywali mecze systemem każdy z każdym, więc nie było mowy o tym, żeby ktoś komuś odpuścił - relacjonuje prezes Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN Waldemar Trochimiuk. - Chociaż tak jak przystało na weteranów boisk piłkarskich, wszystkie mecze toczyły się w bardzo sympatycznej atmosferze. Turniej wygrała, nie litując się nad gospodarzem, ekipa z Warszawy zdobywając jedenaście punktów. Drużyna ta została uhonorowana pucharem, który ufundował i osobiście wręczył Zdzisław Łazarczyk stojący na czele MZPN.
Zawody w Przasnyszu okazały się dobrym treningiem przed Mistrzostwami Mazowsza. Arbitrzy z Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN w pierwszych meczach pokonali Radom 2:1 i Płock 4:1, a następnie zremisowali z Siedlcami 3:3. Przed ostatnim spotkaniem z ekipą z Warszawy była jeszcze szansa na pierwsze miejsce. Niestety mecz ten zakończył się porażką 2:5 i nasi sędziowie musieli się zadowolić brązowymi medalami.
W przyszłym roku Halowe Mistrzostwa Mazowsza Sędziów odbędą się w Ostrołęce.
Kadra na turnieju w Przasnyszu: Jakub Krajewski, Ryszard Ciurysek, Leszek Kamiński, Krzysztof Chmielewski, Tomasz Łukasiak, Witold Nowotczyński, Zdzisław Ruzicki, Zdzisław Sadowski, Jan Sieński, Zygmunt Wojkowski, Grzegorz Ziółkowski.
Radom: Jakub Krajewski, Tomasz Ciorich, Ryszard Ciurysek, Mariusz Głowacki, Tomasz Łukasiak, Michał Matuszewski, Artur Mital, Tomasz Pomianowski, Robert Powałka, Zdzisław Ruzicki, Zygmunt Wojtokowski.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki