Pierwsze zwycięstwo trampkarzy APN Narew [ZDJĘCIA]

Trampkarze APN Narew Ostrołęka z rocznika 2003 odnieśli pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie I ligi wojewódzkiej. Podopieczni Marcina Romana na własnym boisku pokonali PAF Płońsk 5:3.

Kibice, którzy w środowe południe zdecydowali się przyjść na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa byli świadkami ciekawego widowiska z aż ośmioma bramkami. Piłkarze APN Narwi praktycznie już do przerwy rozstrzygnęli losy meczu, ponieważ po pierwszej połowie pewnie prowadzili 4:0 po golach Jakuba Grabowskiego (dwóch), Konrada Drężka i Patryka Bielewicza. W drugiej połowie zawodnicy APN-u pozwolili przeciwnikom na więcej, ale i tak pewnie wygrali 5:3. Po przerwie jedynego gola dla miejscowych strzelił Kevin Karwowski, a dla gości trafiali: Daniel Sękulski, Adam Wasilczenko i Maciej Grossman. Było to pierwsze zwycięstwo APN Narew 2003 w tym sezonie.

Kolejny mecz APN Narew 2003 rozegra w sobotę 2 września w Warszawie z tamtejszym UKS Talent Targówek.

I liga mazowiecka trampkarzy, r. 2003 - 3. kolejka
APN Narew Ostrołęka - Płońska Akademia Futbolu 5:3 (4:0)
Bramki: 19' Drężek, 25' 27' Grabowski, 41'Bielewicz, 50' Karwowski - 49' Sękulski, 59' Wasilczenko, 67' Grossman
APN Narew: M.Gałecki - Grabowski, D. Gałecki, Białobrzeski, Drężek, Grodzki, Karwowski, Majbański, Niedźwiecki, Piórkowski, Sendrowski. Rezerwowi: Stepnowski, Szklanko, Sokołowski, Prusaczyk, Kempisty, Bielewicz.