Pierwsze zwycięstwo SPS Volley. Zobacz zdjęcia i wideo

Siatkarze SPS Volley wykorzystali atut własnego parkietu.
Siatkarze SPS Volley wykorzystali atut własnego parkietu. A. Dobkowski
Siatkarze SPS Volley Ostrołęka odnieśli pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie rozgrywek III ligi. Podopoieczni trenera Michała Zalewskiego pokonali Spartę Grodzisk Mazowiecki 3:1.

W hali im. Arkadiusza Gołasia w pierwszym secie lepsi byli gospodarze wygrywając 25:18. Również w drugiej partii ostrołęczanie odnieśli zwycięstwo 25:21. W trzecim secie w szeregi Volleya wkradło się zbyt duże rozluźnienie, co wykorzystali goście i wygrali 25:20. W czwartej partii Volley wrócił na właściwe tory i wygrał 25:19. W całym spotkaniu oznaczało to zwycięstwo 3:1.

Miano MVP sobotniego starcia przypadło reprezentantowi gospodarzy - Bartoszowi Małkowskiego. SPS Volley Ostrołęka kolejne starcie rozegra już w niedzielę, 15 listopada o godz. 18.00. Rywalem w hali im. Arkadiusza Gołasia będzie UMKS MOS Wola Warszawa.

Siatkarze SPS Volley na swoim koncie mają obecnie zwycięstwo i porażkę. Na inaugurację rozgrywek podopieczni trenera Michała Zalewskiego ulegli w wyjazdowym meczu SPS 4CV Garwolin 1:3.

SPS Volley Ostrołęka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1 (25:18, 25:21, 20:25, 25:19)
Volley: Boros, Zalewski, Pędzich, Kwiatkowski, Boros, Gaładyna, Małkowski, Dąbrowski, Mierzejewski, Danielski, Ropiak, Kuczyński (l), Murzyn (l).