Piąte zwycięstwo Narwi Ostrołęka. Wąsewo pokonane [WIDEO, ZDJĘCIA]

Narew Ostrołęka wykonała zadanie i zainkasowała trzy punkty w meczu A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej przeciwko KS Wąsewo. Podopieczni Rafała Koska od początku zaatakowali gości i zdominowali boiskowe wydarzenia, dzięki temu zdołali szybko strzelić dwie bramki. Ostatecznie zapewniły one zwycięstwo.

Strzelanie rozpoczęło się już w 7. minucie meczu. Paweł Kuzia znalazł się w dogodnej sytuacji i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonał bramkarza gości. W 13. minucie było już 2:0. Tym razem znakomity strzał oddał Konrad Sobotka, nie dając szans na obronę golkiperowi Wąsewa.

Narew odrobinę się rozluźniła, co efekt dla gości przyniosło w 23. minucie. Jeden z zawodników KS znalazł się sam na sam z Danielem Woźniakiem i trafił na 2:1. Od tego momentu bramek już nie zobaczyliśmy i to niebiesko-czerwoni zainkasowali trzy punkty. Było to piąte zwycięstwo Narwi w ósmym meczu ligowym w tym sezonie.

Narew Ostrołęka - KS Wąsewo 2:1 (2:1)
Bramki dla Narwi: 7. Kuzia, 13. Sobotka

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dworecki, Lutrzykowski, Mierzejewski, Dziczek – Gontarz, Jóźwiak, Kuzia, Chorążewicz – Dąbrowski II, Sobotka. Zagrali również: Popieniek, Przyborowski, Kobrzyński, Żendzian, Krawul, Markowski.