Pewne zwycięstwo Troszyna nad Chorzelami (zdjęcia, wideo)

Remigiusz Dąbrowski strzelił trzecią bramkę dla KS CK Troszyn.
Remigiusz Dąbrowski strzelił trzecią bramkę dla KS CK Troszyn. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn pokonali w meczu przed własną publicznością w ramach 23. kolejki rozgrywek ligi okręgowej Orzyc Chorzele 3:0.

KS CK Troszyn - Orzyc Chorzele

Dowodzeni przez trenera Przemysława Stepnowskiego piłkarze bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, bowiem już w trzeciej minucie gry Maciej Piekarski dał gospodarzom prowadzenie. W kolejnych minutach meczu to goście mogli odrobić straty, ale nie wykorzystali dwóch sytuacji sam na sam z Arkadiuszem Puścianem. W efekcie przekonali się o tym, iż niewykorzystane sytuacje się mszczą.

Jeszcze przed przerwą Mateusz Choromański dograł piłkę w polu karnym do Piotra Dzwonkowskiego, a ten pewnym strzałem wpisał się na listę strzelców. Po zmianie stron swoją przewagę gospodarze udokumentowali jeszcze jednym trafieniem. W 74. minucie gry niezwykle aktywny Remigiusz Dąbrowski zdobył kolejną bramkę, pieczętując pewne zwycięstwo i trzy punkty swojej ekipie.

KS CK Troszyn - Orzyc Chorzele 3:0 (2:0)
Bramki: Piekarski 3. Dzwonkowski 41. Dąbrowski 74.

Troszyn: Puścian - Tokarzewski, Jastrzębski, K. Kamionowski, Wieczorek (74. Ćwiek) - Wiski, P. Kamionowski, Piekarski (80. Kowalski), Dzwonkowski - Choromański, Dąbrowski