Pewne zwycięstwo MKS Przasnysz nad Czarnymi Węgrów

MKS Przasnysz jest liderem rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupa północ.
MKS Przasnysz jest liderem rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupa północ. A. Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz pokonali Czarnych Węgrów 4:0 w spotkaniu 16. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ. W efekcie podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego utrzymali prowadzenie w tabeli.

Spotkanie świetnie ułożyło się dla gospodarzy, którzy już w czwrtej minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą Piotra Piaseckiego, który wykorzystał dobre dogranie od Dariusza Przebierały. Na kolejne trafienia kibice na stadionie w Przasnyszu musieli poczekać do drugiej odsłony mecz. W 63. minucie gry Jarosław Chełchowski podanie od Łukasza Kosiorka zamienił na drugiego gola dla gospodarzy.

W ostatnich minutach meczu na listę strzelców wpisał się Paweł Olszewski po podaniu od Piotra Piaseckiego i Łukasz Kosiorek, przy asyście Piotra Piaseckiego. W efekcie komplet punktów trafił na konto gospodarzy.

Do rozegrania piłkarze MKS Przasnysz mają jeszcze jedno ligowe starcie w rundzie jesiennej. Podopiecznych trenera Wiktora Pełkowskiego czeka wyjazdowy mecz z KS Łomianki, w sobotę, 14 listopada o godz. 11.00.

MKS Przasnysz - Czarni Węgrów 4:0 (1:0)
Bramki: Piasecki 4., Chełchowski 63., Olszewski 84, Kosiorek 90.

Przasnysz: Wiśniewski - Butryn, Grędziński, Przebierała, Bartosiewicz (82. Bednarski), Pragacz, Chełchowski (67. Smoliński), Rutkowski (74. Michalak), Piasecki, Gawęda (51. Kosiorek), Olszewski