Pechowa porażka Trójki w Radzyminie

Najskuteczniejszy w zespole Trójki Hubert Milewski
Najskuteczniejszy w zespole Trójki Hubert Milewski Arkadiusz Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki po dwóch zwycięstwach odniesionych z rzędu nad ChKS Łódź i Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka rozbudzili apetyty kibiców na dobre wyniki w obecnym sezonie II ligi. Niestety podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego tym razem musieli uznać wyższość SPR ROKiS Radzymin 23:24.

Wyjazdowe spotkanie od początku nie ułożyło się po myśli ostrołęckiego zespołu, który już w czternastej minucie meczu stracił podstawowego bramkarza Piotra Kozłowskiego. Golkiper Trójki sfaulował rywala poza polem karnym i musiał opuścić plac gry. W kolejnych minutach meczu gospodarze z Radzymina przejęli inicjatywę i prowadzili do przerwy 13:10. Po zmianie stron Trójka szybkimi atakami potrafiła wyrównać i prowadzić z niżej notowanym rywalem wyrównaną batalię. Niestety w kolejnych minutach spotkania mimo stwarzanych licznych sytuacji w ofensywie podopieczni trenera Radosława Żebrowskigo byli nieskuteczni. Na cztery sekundy przed końcem spotkania kluczową dla losów meczu bramkę zdobyli gospodarze i cieszyli się z końcowego triumfu.

- Czujemy ogromny niedosyt po tym spotkaniu, bo zwycięstwo było w naszym zasięgu - podkreślał po meczu trener UMKS Trójka Ostrołęka Radosław Żebrowski. - Niestety popełnili sporo błędów w ofensywie i nie potrafiliśmy znaleźć sposobu na rywala w tym spotkaniu. Po ostatnim zwycięstwie ze Szczypiorniakiem chcieliśmy iść za ciosem i zdobyć kolejne dwa punkty, ale zagraliśmy poniżej własnych oczekiwań.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi podopiecznych trenera Radosława Żebrowskiego czeka w sobotę, 8 października. W starciu rozegranym w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga rywalem będzie AZS UMCS Lublin. Początek starcia o godz. 17.00.

SPR ROKiS Radzymin - UMKS Trójka Ostrołęka 24:23 (13:10)