Pasja Ostrołęka. Osiem razy na podium drugiego dnia Mistrzostw Środkowej Polski Mażoretek w Poddębicach

Beata Modzelewska
Pasja Ostrołęka
Pasja Ostrołęka Żaneta Cwalina Śliwowska
Pasja Ostrołęka startowała 27 i 28 kwietnia 2019 w Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej w Poddębicach (woj. łódzkie). Pierwszego dnia ostrołęczanki plasowały się trzykrotnie na pierwszym miejscu, dwukrotnie na drugim. Jak im poszło drugiego dnia mistrzostw?

Podczas drugiego dnia Mistrzostw Polski Środkowej Mażoretek w Poddębicach, 28.04.2019, zespół Pasja Ostrołęka wywalczył same miejsca na podium. W zmaganiach turniejowych 28 kwietnia Pasja Ostrołęka wystąpiła w 8 konkurencjach.

Pasja Ostrołęka - wyniki drugiego dnia mistrzostw

• Pierwsze miejsce solo baton juniorki - Julia Morawska
  • Pierwsze miejsce solo buława juniorki - Julia Morawska
  • Trzecie miejsce duet flaga juniorki - Karolina Grzyb i Paulina Laskowska
  • Drugie miejsce mini formacja pom pom juniorki w składzie Natalia Kwapisz Patrycja Prusińska Julia Morawska i Sandra Bralska
  • Pierwsze miejsce mini formacja baton juniorki: Karolina Grzyb, Karolina Krajanowska, Natalia Kwapisz, Patrycja Prusińska, Julia Morawska, Sandra Bralska i Amelia Netkowska
  • Duża formacja juniorska zajęła drugie miejsce w konkurencji pom pom i trzecie miejsce w konkurencji baton
  • Formacja pasja Junior Classic w konkurencji mażoretka klasyczna zajęła pierwsze miejsce

W mistrzostwach brał także udział zespół mażoretek Błysk z Myszyńca. Uplasował się w konkurencji mażoretki klasyczne seniorki na pierwszym miejscu za defiladę i na trzecim miejscu za układ sceniczny.

A tak było pierwszego dnia mistrzostw 27.04.2019

Pasja Ostrołęka. Sukces ostrołęczanek w Mistrzostwach Środko...

Przypominamy, że już 5 maja w Ostrołęce odbędą się, organizowane przez klub Pasja Ostrołęka, Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym.

PASJA OSTROŁĘKA ZAPRASZA NA MISTRZOSTWA POLSKI CHEERLEADERS

Ponad 500 zawodników i zawodniczek z całej Polski będzie w pierwszy majowy weekend walczyło o tytuły Mistrzów Polski w Cheerleadingu Sportowym. Impreza będzie w hali sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce. Początek o godz. 9.00. Wstęp wolny.