Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Parafia św. Idziego

Zebrała I. S.
* W ostatnią niedzielę zbierane były ofiary do puszek na KUL. W imieniu rektoratu i braci studenckiej składamy za ofiary serdeczne "Bóg zapłać".

* We wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Msze św. o godzinach 6.30, 7.00 i 18.00.
* Stowarzyszenie Rodzin Katolickich serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w autokarowej Pielgrzymce Rodzin na Jasną Górę w dniach 25 i 26 września. Wyjazd o godz. 7.00, koszt 38 zł. Zapisy w dzwonnicy lub u pana Karczewskiego.

Parafia św. Wojciecha

* W ostatnią sobotę i niedzielę na Jasnej Górze odbyła się XXII Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy. Po raz pierwszy na Jasną Górę poprowadził polskich robotników ks. Jerzy Popiełuszko. Przewodniczył również drugiej pielgrzymce w roku 1984, a miesiąc później poniósł śmierć męczeńską. Rok bieżący został ogłoszony rokiem księdza Jerzego Popiełuszki. Módlmy się o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Popiełuszki.
* W nocy z piątku na sobotę rusza pielgrzymka śladami ostatniej pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II: Kraków, Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice. Powrót w niedzielę wieczorem.
* W najbliższą niedzielę ogólnopolskie spotkanie rodzin przed Królową Polski na Jasnej Górze. Temat XXII Pielgrzymki Rodzin to: "Naśladować Chrystusa w Rodzinie".
* Do sakramentu ślubu w sobotę 18 września przystąpili: Anna Milczarczyk i Adam Sikorski oraz Jarosław Rolek i Iwona Szulkowska.
* W minionym tygodniu parafia pożegnała: Jana Zawadzkiego z Krąg Nowych oraz Mariannę Grześkiewicz z Gulczewa.

Parafia św. Rodziny

* Ksiądz proboszcz składa serdeczne podziękowania parafianom z Sitna, którzy godnie reprezentowali parafię w niedzielę 12 września na dożynkach diecezjalnych w Szczuczynie. Dziękuje za uczestnictwo oraz za przygotowanie pięknego wieńca dożynkowego, który został wyróżniony spośród około stu wieńców dożynkowych.
* Można jeszcze zapisać się na ogólnopolską Pielgrzymkę Rodzin i Małżeństw na Jasną Górę, która odbędzie się 25 i 26 września. Zapisywać się można u księdza proboszcza.
* Do sakramentu ślubu w sobotę 18 września przystąpili: Janusz Grzegorz Bryczyński i Aleksandra Anna Śliwka, Marcin Sawicki i Małgorzata Michalska oraz Łukasz Głowacki i Agnieszka Anna Romanowicz.
* Sakrament chrztu przyjął Marcin Pochmara.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki