Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai z kolejnymi medalami

Beata Modzelewska
Zawodnicy OKKK wzięli udział w V Międzynarodowym Turnieju Young Oyama’s Cup, który odbył się w Bydgoszczy 28.11.2020. Wywalczyli 5 medali dla Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai.

Zdecydowanie najlepszy był Adam Kwasiborski który wywalczył złoto, pokonując po drodze trzech zawodników w swojej kategorii. Doskonały start zaliczyła Ewa Pasek w kategorii juniorek. Zdobyła dwa srebrne medale w kumite i w kata. Weronika Kempista w juniorkach młodszych zdobyła brąz w kumite. Kacper Frączyk również wywalczył brąz brązowy medal.

Pozostali zawodnicy niestety poza podium. Był to mocno obsadzony turniej, a walki, szczególnie w starszych kategoriach, stały na wysokim poziomie.

W zawodach OKKK reprezentowali Adam Kwasiborski, Ewa Pasek, Weronika Kempista, Kacper Fraczyk, Tomasz Parafiński, Filip Pasek, Filip Wilczyński, Kacper Pyśk, Kacper Dzierżanowski, Aleksander Cydejko, Kacper Podbielski i Damian Cymerman.

Sensei Radosław Grabowski przewodniczył składowi sedziowskiemu podczas rozgrywania kategorii kata oraz w kumite.

Zawody zgromadziły 200 zawodników z 15 klubów.