Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai. 16 medali w dwóch turniejach [ZDJĘCIA]

redakcja TO
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai. 16 medali w dwóch turniejach
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai. 16 medali w dwóch turniejach Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai. Dwa turnieje okraszone wieloma medalami.

5.05.2019 w Wasilkowie odbył się bardzo mocny turniej III IKO Matsushima Polish Open. W tych zawodach wzięły udział 2 kluby z Ukrainy, 2 z Białorusi, po jednym z Estonii, Rosji i Chorwacji oraz 9 klubów z Polski. W sumie wystartowało 120 zawodników.

Złoto wywalczyli: Ewa Pasek, Wiktoria Pędzich, Amelia Chylińska i Tomasz Galczynskij,
srebro: Zuzanna Pasek,
brąz: Magda Baczewska, Kacper Frączyk, Kacper Dzierżanowski i Wiktoria Pisarek.

Zawodnikami opiekowali się sensei Radosław Grabowski i sensei Tomasz Marcjaniak. Podczas zawodów sensei R.Grabowski był również sędzią.

28 kwietnia 2019 w Górze Kalwarii odbył się I Turniej Pomarańczowych Pasów. Wystartowało w nim 14 zawodników z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, którzy stawiają pierwsze kroki na zawodach. Turniej został przygotowany jako pierwszy z serii Ligi Pomarańczowych Pasów, która będzie miała finał w Ostrowi Mazowieckiej 1 czerwca.

Po złoto sięgnęli: Małgorzata Sawicz, Tomasz Galczynskij, Eryk Frączyk i Damian Cymerman.
Brąz wywalczyli: Eliza Wyszyńska, Marcel Sumiński oraz Mikołaj Gieras.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zajął III miejsce drużynowo. W turnieju wzięło udział 120 zawodników z 15 klubów.