Ostrowski karateka Kacper Frączyk brązowym medalistą Mistrzostw Polski!

Beata Modzelewska
Mistrzostwa Polski Open i Kata oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych odbyły się 14 listopada 2020 w Katowicach. Kacper Frączyk, zawodnik OKKK, w kategorii junior mł. +65 kg wywalczył brązowy medal. Jak poszło pozostałym reprezentantom ostrowskiego klubu? Sprawdźcie w artykule.

Kacper Frączyk stoczył trzy walki, z których wygrał dwie i dotarł do półfinału.

Również w tej samej kategorii startował Filip Pasek, który stoczył dwa wygrane pojedynki, ale startował z dalszej pozycji i nie zajął żadnego punktowanego miejsca.

Aleksander Cydejko w kategorii juniorów mł. -55 kg wygrał swoje eliminacje,, ale przegrał walkę o wejście do półfinału i zajął 5. miejsce.

Weronika Kempista
niestety przegrała z dużo cięższą zawodniczką w kategorii juniorek mł. +55 kg.

W kata seniorów startował Maciej Grabowski. Gładko przeszedł eliminacje i dostał się do tury finałowej. Zajął 8. miejsce.

Sensei Radosław Grabowski podczas zawodów sędziował zarówno kata, jak i walki zawodników.