Ostrów wygrywa z Tęczą Ojrzeń i zajmuje 5 miejsce w tabeli.

(M.U.)
(M.U.)
Ostrów Maz. 19.09. W VII kolejce Ostrołęcko-Ciechanowskiej Ligi Okręgowej OSTROVIA Ostrów Mazowiecka pokonała Tęcza Ojrzeń 3:1. Dzięki tej wygranej zielono-żółci zajmują piąte miejsce w tabeli rozgrywek mając na swoim koncie 13 punktów. Do lidera, Iskry Krasne, tracą już 8 punktów, jednak do drużyny z czwartego i trzeciego miejsca zaledwie 3.

Była to już trzecia z rzędu wygrana tego zespołu. Do tej pory zespół ten wygrał 4 spotkania, przegrał 2 i jedno zremisował.

Dobra gra w najbliższych kilku spotkaniach może zaowocować awansem do pierwszej trójki.
Kolejny mecz Ostrovia rozegra już w najbliższą środę. Za przeciwnika mieć będzie KS CK Troszyn, drużynę, która z dorobkiem zaledwie 5 punktów zajmuje 14 miejsce w tabeli rozgrywek.

W sobotnim spotkaniu bramki dla gospodarzy wpadły w pierwszej połowie meczu. Ich strzelcami byli: Tomasz Rępa, Patryk Gromek i Maciej Kolasiński.
W drugiej połowie przeciwnik wykorzystał chwilę nieuwagi ostrowskiej drużyny strzelając honorową bramkę tego spotkania.

Ostrovia Ostrów Maz - Tęcza Ojrzeń 3:1