W hali sportowej MOSiR – oprócz wyróżnionych nauczycieli – byli: wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, wicekurator oświaty Dorota Skrzypek, radny sejmiku Krzysztof Winiarski, starosta makowski Zbigniew Deptuła, wójtowie z kilku gmin oraz gospodarz burmistrz Jerzy Bauer – nauczyciel.
- Po roku trudnej pracy przypada dzień, w którym jest czas czas na refleksje i podziękowania - powiedział wicewojewoda Sylwester Dąbrowski. - Szkoła jest takim miejsce, gdzie funkcję nauczycieli pełnią nie tylko nauczyciele, ale także inni pracownicy szkoły: sprzątaczki, panie w kuchni. One także uczą dzieci, jak mają się zachowywać.
- Ważną sprawą jest misja nauczyciela – powiedział burmistrz Jerzy Bauer. - Szkoła nie jest dla stopni, szkoła jest dla wychowania.
Miłym przerywnikiem w czasie uroczystości był porywający występ chóru oraz zespołu Apasionata ze szkoły podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
Niemal dwie godziny trwało wręczanie medali i odznaczeń wyróżnionym nauczycielom i pracownikom oświaty. Na twarzach wielu osób widać było, że to dla nich bardzo ważny dzień.
A oto lista odznaczonych i wyróżnionych:
Złoty Krzyż Zasługi
- Adam Michał Mickiewicz, wicedyrektor, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
- Jerzy Sasin, wicedyrektor, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
Srebrny Krzyż Zasługi
- Bożena Bajorek, nauczyciel,Publiczna Szkoła Podstawowa w Kręgach
- Bożena Ciach, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
- Jacek Dobrzyński, dyrektor, Szkoła Podstawowa w Goworowie
- AnnaDudzic, wicedyrektor, Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce
- Grzegorz Grabowski,dyrektor, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przasnyszu
- Anna Niska, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Chorzelach
- Urszula Marianna Wasilewska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przasnyszu
Brązowy Krzyż Zasługi
- Ewa Krzemińska-Wrzosek, nauczyciel,Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chorzelach
- Dorota Lesiewicz, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ostrołęce
- Dominik Tomasz Mydłowski, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
- Halina Jadwiga Nowak, nauczyciel,Szkoła Podstawowa w Rybnie
- Beata Piątkowska, wicedyrektor, Przedszkole Miejskie Nr 7, Tęczowa Kraina w Ostrołęce
- Barbara Plaga, nauczyciel, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Jolanta Rosińska, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wyszkowie
- Agnieszka Irena Szymaniak,wicedyrektor,Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chorzelach
- Iwona AldonaTworkowska,wicedyrektor,Szkoła Podstawowa w Nowej Krępie
Medal Złoty za Długoletnią Służbę
- Urszula Abramska, nauczyciel pedagog, Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Wsi
- Małgorzata Dorota Barcikowska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
- Hanna Biedrzycka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rakach
- Danuta Anna Bielińska, wizytator, Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
- Danuta Jadwiga Brzostek, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. w Ostrowi Mazowieckiej
- Magdalena Chełstowska, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasińcu
- Bożena Cudzich, nauczyciel,Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej
- Agata Dmochowska,nauczycielI Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
- Renata Gabriela Dobkowska, woźna, Przedszkole Miejskie Nr 7 "Tęczowa Kraina" w Ostrołęce
- Dariusz Durczyński, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
- Hanna TeresaDziubiel, dyrektor, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wyszkowie
- Agnieszka Gadomska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
- Grażyna Gołębiewska, starszy referent ds. administracyjnych, Szkoła Podstawowa w Goworowie
- Agnieszka Helena Goździewska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przasnyszu
- Krystyna Grabowska,dozorca, Centrum Kształcenia Praktycznego w Ostrołęce
- Hanna Gruszczyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
- Grażyna Idzikowska,pielęgniarka, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Barbara Jastrzębska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Woli Mystkowskiej
- Wanda Anna Kacprzyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
- Leszek Kaczyński, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce
- Krystyna Kiełczewska-Iwaniuk, starszy wizytator, Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
- Bogusław Konrad, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
- Małgorzata Kośnik, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej
- Barbara Stanisława Krzemińska, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
- Anna Grażyna Kuklińska, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 1 "Kraina Uśmiechu" w Ostrołęce
- Ewa Danuta Landoch, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
- Krystyna Łazowska, woźna,Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie
- Jadwiga Markowska,nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Ostrołęce
- Zofia Teresa Matyszczak, samodzielny referent, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
- Wiesław Paweł Mielczarczyk, dyrektor, Szkoła Podstawowa w Rybnie
- Marianna Mielnicka,starsza szatniarka, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Małgorzata Anna Napiórkowska, pomoc kuchenna,Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
- Krystyna Nowosielska, główna księgowa, Zespół Szkół Nr 5 w Ostrołęce
- Iwona Obidzińska,samodzielny referentLiceum Ogólnokształcące Nr I w Makowie Mazowieckim
- Adam Ochenkowski,dyrektor, II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce
- Elżbieta IrenaOlszewska, wicedyrektor, Przedszkole Miejskie Nr 16 "Kraina Odkrywców" w Ostrołęce
- Marzenna Orzeł, nauczyciel,Szkoła Podstawowa w Rakach
- Stanisława Orzoł, woźna, Szkoła Podstawowa w Amelinie
- Dorota Ossowska, nauczyciel – pedagog, Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
- Bożena Helena Pabich, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce
- Kazimiera Pędzich, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie
- Dorota Ewa Piątak, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce
- DanutaPiątek,nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kręgach
- Katarzyna Beata Piotrowska,nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adelinie
- Joanna Helena Podgórska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wyszkowie
- TeresaPodkowińska,nauczyciel logopeda, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
- Jolanta Elżbieta Pogorzelska, pedagog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przasnyszu
- Agnieszka Teresa Powierża,nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu
- Małgorzata Barbara Rybińska, wicedyrektor, Publiczna Szkoła Podstawowa w Komorowie
- Anna Sawicka, kierownik warsztatów szkolnych,Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
- Ewa Iwona Skwara, referent, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
- Małgorzata Skwarek,nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej
- Małgorzata Barbara Suwalska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Ostrowi Mazowieckiej
- HannaSzabłowska, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie
- Zbigniew Szczerba, dyrektor, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wyszkowie
- Małgorzata Szewczyk, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie
- Elżbieta Maria Tarasiuk, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
- Edward Tercjak, dozorca nocny, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
- Barbara Trochim, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
- Alicja IzabelaUsielska, nauczyciel,Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
- Marzena EwaZapadka, nauczyciel pedagog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
- Anna BarbaraŻukowska, nauczyciel, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
Medal Srebrny za Długoletnią Służbę
- Maria Agnieszka Bakuła, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim
- Mariola Biedrzycka, dyrektor, Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim
- Maryla Borowa, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
- Beata Brzostek, pedagog, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
- Tomasz Artur Dąbrowski, nauczyciel, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
- Anna Filochowska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Gąsewie Poduchownym
- Lidia Groszyk, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rybnie
- Krystyna Grzeszczyk, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
- Jadwiga Teresa Jędrzejczyk, nauczyciel, Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu
- Ewa Karolina Karolak, referent ds. płac, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Beata Klik, pielęgniarka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
- Ewa Kopko, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Lucynowie
- Ewa Katarzyna Kotowska, wicedyrektor, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce
- Mirosław Królicki, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu
- Małgorzata Barbara Kruczyk, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
- JoannaKrzyżak, wicedyrektor, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
- Barbara Kubeł, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
- Lilianna Kuczyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
- Bożena Laskowska,kucharz, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrołęce
- DanutaLeszczyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Gąsewie Poduchownym
- Mariola Majewska, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chorzelach
- Agnieszka Grażyna Mamińska, nauczyciel,Przedszkole Miejskie Nr 17 "Kraina Misiów" w Ostrołęce
- Maciej Dariusz Masztalerz, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
- Elżbieta Mariola Modzelewska, nauczycielLiceum Ogólnokształcące Nr 1 w Makowie Mazowieckim
- Iwona Mościcka, nauczyciel,II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce
- Aneta MonikaMroczkowska, nauczyciel, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Agnieszka Murach, wicedyrektor, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce
- Elżbieta Małgorzata Nowak,nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
- Krzysztof Ostrowski,nauczyciel, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
- Barbara Parciak, nauczyciel,Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chorzelach
- Adam Czesław Parzych, nauczyciel,Zespół Szkół Nr 5 w Ostrołęce
- Beata MonikaPiasta,kierownik kształcenia praktycznego,Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle
- Anna Pliszka, główna księgowa, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
- Elżbieta Prusaczyk, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 1 "Kraina Uśmiechu" w Ostrołęce
- Anna Agnieszka Pyra, intendent magazynier, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
- Mariola Rachubka, nauczyciel, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Małgorzata Regulska,nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rakach
- Beata Rydzewska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
- Bogusław JanSiewierski, nauczyciel, Centrum Kształcenia Praktycznego w Ostrołęce
- EdytaSikora, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce
- Beata Skoroda, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Amelinie
- Ewa Strzelczyk, nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adelinie
- Małgorzata Szeremeta, zastępca dyrektora, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
- Małgorzata Świtaj, nauczyciel, Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu
- Anna Wasilewska, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr w Ostrołęce
- Grażyna Beata Wójcik, dyrektor, Przedszkole Integracyjne Nr 4 w Wyszkowie
- Arkadiusz Załęski, dyrektor, Zespół Szkół w Różanie
- Marzanna Zbrzezna,pomoc nauczyciela, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
- Elżbieta Ziemak, starszy szatniarz, Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
- DorotaŻebrowska, nauczyciel pedagog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce
Medal Brązowy za Długoletnią Służbę
- JolantaBiałobrzewska, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
- AnetaGraczyk, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce
- Małgorzata Lewandowska, inspektor ds. administracji, Szkoła Podstawowa w Woli Mystkowskiej
- Małgorzata Tomaszewska – Podolak, nauczyciel, Zespół Szkół Nr 5 w Ostrołęce
- Katarzyna Zalewska,nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
Medal Komisji Edukacji Narodowej
- Dorota Ambroziak, dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Integracji Społecznej Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej
- Elżbieta Bajstak, nauczyciel, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
- Barbara Bartoszewicz, wicedyrektor Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
- JerzyBauer,burmistrz Ostrowi Mazowieckiej
- Elżbieta Teresa Bieniecka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Goworowie
- Emilia Biernacka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
- Zofia Borgieł, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrołęce
- EwaBorkowska-Sawicka,nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rzekuniu
- AnnaBrzostek, psycholog,Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przasnyszu
- Teresa Choromańska, dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie
- Ewa Cieślak, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
- Grażyna Danuta Długoborska, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 2 w Małkini Górnej
- Ewa Jadwiga Drężek, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
- Hanna Duszak, nauczycielPrzedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
- Katarzyna Maria Gąsiewska, nauczycielPubliczna Szkola Podstawowa w Krasińcu
- Radosława Krystyna Górska, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Łysych
- Maria Ewa Jabłońska, nauczycielSzkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
- Krzysztof Jachimowski, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie
- Dorota Renata Jakacka – nauczyciel Szkoła Podstawowa w Ulasku
- Joanna Jezior, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Laskowcu
- Teresa Jędrzejczyk,nauczyciel, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
- AnnaKamińska, dyrektor Szkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
- Agata Barbara Kobylińska, nauczyciel Zespół Szkół w Makowie Mazowieckim
- Małgorzata Kobylińska, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
- Marzena Kołakowska, nauczyciel Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych
- Ewa Konarzewska,nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
- EwaKoperska, nauczycielZespół Szkół w Makowie Mazowieckim
- Joanna Kordek, nauczycielSzkoła Podstawowa w Czernicach Borowych
- Alicja Kosińska, nauczycielSzkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
- Piotr Włodzimierz Kosiorek, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie
- Elżbieta Kraszewska, nauczyciel Miejskie Przedszkole Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
- Urszula Kwietniak,nauczyciel Szkoła Podstawowa w Goworowie
- Dariusz Andrzej Leszczyński, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie
- Piotr Edward Łada,nauczyciel Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
- Agnieszka Majewska, nauczycielMiejskie Przedszkole Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
- Norbert AdamMajkowski, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
- AnnaMaksimowska, dyrektor I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Agata BarbaraMarcinia, nauczycielSzkoła Podstawowa w Rybnie
- Barbara Matusiak, nauczyciel Miejskie Przedszkole Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
- Ewa Anna Miecznikowska, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
- Małgorzata JadwigaMilewska, nauczycielSzkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce
- DanutaMoczarska, kierownik gospodarczySzkoła Podstawowa Nr 4 w Ostrołęce
- Elżbieta Nisiobęcka, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
- Wioletta Nowicka-Masztalerz, dyrektor Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce
- AnnaObirek, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle
- Jolanta MariaOlkowska, nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
- Tomasz PawełOlkowski, dyrektor Zespół Szkół w Krasnosielcu
- AnnaPiankowska,nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
- Dorota TeresaPopławska, nauczyciel Szkoła Podstawowa w Woli Mystkowskiej
- AnnaPrusak, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Troszynie
- AnnaRadecka-Giers, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Wioletta Runo, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
- Barbara Rusak, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
- Bożena Ruszkiewicz,nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
- Krzysztof Rzosiński,nauczyciel Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
- Ewa Cecylia Sadowska, nauczycielSzkoła Podstawowa w Sypniewie
- Grażyna Samsel, nauczyciel Miejskie Przedszkole Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
- Dorota Cecylia Skierczyńska, nauczyciel Szkoła Podstawowa w Goworowie
- Grażyna Skrzecz, nauczycielZespół Szkół w Makowie Mazowieckim
- Katarzyna Stankiewicz, nauczyciel Szkoła Podstawowa w Ulasku
- Jadwiga Szcześniak, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Ostrołęce
- Krystyna Szczuka-Wiśniewska, nauczycielSzkoła Podstawowa Nr 5 w Wyszkowie
- Anna Szmidt,nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
- Krystyna Szołkowska, dyrektor Publiczna Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
- Elżbieta Szymczyk, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle
- Krystyna Świętkowska, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
- Małgorzata Świtaj, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu
- AgnieszkaTadrzak, pedagog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przasnyszu
- JolantaTrawińska, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 16 "Kraina Odkrywców" w Ostrołęce
- HalinaTyl, dyrektor, Zespół Szkół Powiatowych w Troszynie
- Beata Ulatowska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Czernicach Borowych
- AlicjaWesołowska,starszy specjalista, Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
- Wojciech Adam Wilczek, nauczyciel, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Marianna Wołyniec, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rybnie
- Agnieszka Załęska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rzekuniu
- WandaŻuber-Staniszewska, nauczyciel, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Wiesława Kolankowska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu
- MarcinKulesza, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej
- Bożena Parda,nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu
- Elżbieta Żurawska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Prostyni
Nagrody Ministra Edukacji Narodowej
- IwonaDomańska, dyrektor,Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
- Aldona Irena Skała, nauczyciel, Zespół Szkół Nr 5 w Ostrołęce
- Magdalena Wójcik, wicedyrektor, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
Nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty
- Katarzyna Damięcka,wicedyrektor,Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
- Anna Kaczyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu
- Eliza Bernadeta Karaszewska, wychowawca w internacie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie
- Magdalena Konrad, nauczyciel Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej
- JolantaSarnacka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wyszkowie
- RobertTrzeciak, nauczyciel,Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrołęce
- Grażyna Barbara Waśniewska, nauczyciel,Publiczna Szkoła Podstawowa w Myszyńcu
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?