Ostrów Mazowiecka. Dzień Edukacji Narodowej: odznaczenia i...

    Ostrów Mazowiecka. Dzień Edukacji Narodowej: odznaczenia i nagrody dla najlepszych z subregionu [ZDJĘCIA, WIDEO]

    Mieczysław Bubrzycki

    Tygodnik Ostrołęcki

    Aktualizacja:

    Tygodnik Ostrołęcki

    Do Ostrowi Mazowieckiej 11 października przyjechali nauczyciele i pracownicy oświaty z kilku okolicznych powiatów, aby z okazji Dnia Edukacji Narodowej odebrać odznaczenia i nagrody. Coroczną uroczystość zorganizowała ostrołęcka delegatura Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.
    Ostrów Mazowiecka. Dzień Edukacji Narodowej: odznaczenia i nagrody dla najlepszych z subregionu [ZDJĘCIA, WIDEO]
    1/127
    przejdź do galerii

    ©Mieczysław Bubrzycki

    W hali sportowej MOSiR – oprócz wyróżnionych nauczycieli – byli: wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, wicekurator oświaty Dorota Skrzypek, radny sejmiku Krzysztof Winiarski, starosta makowski Zbigniew Deptuła, wójtowie z kilku gmin oraz gospodarz burmistrz Jerzy Bauer – nauczyciel.

    - Po roku trudnej pracy przypada dzień, w którym jest czas czas na refleksje i podziękowania - powiedział wicewojewoda Sylwester Dąbrowski.
    - Szkoła jest takim miejsce, gdzie funkcję nauczycieli pełnią nie tylko nauczyciele, ale także inni pracownicy szkoły: sprzątaczki, panie w kuchni. One także uczą dzieci, jak mają się zachowywać.

    - Ważną sprawą jest misja nauczyciela – powiedział burmistrz Jerzy Bauer. - Szkoła nie jest dla stopni, szkoła jest dla wychowania.
    Miłym przerywnikiem w czasie uroczystości był porywający występ chóru oraz zespołu Apasionata ze szkoły podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej

    Niemal dwie godziny trwało wręczanie medali i odznaczeń wyróżnionym nauczycielom i pracownikom oświaty. Na twarzach wielu osób widać było, że to dla nich bardzo ważny dzień.

    Zobacz galerię

    A oto lista odznaczonych i wyróżnionych:

    Złoty Krzyż Zasługi

    • Adam Michał Mickiewicz, wicedyrektor, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
    • Jerzy Sasin, wicedyrektor, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie

    Srebrny Krzyż Zasługi

    • Bożena Bajorek, nauczyciel,Publiczna Szkoła Podstawowa w Kręgach
    • Bożena Ciach, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Jacek Dobrzyński, dyrektor, Szkoła Podstawowa w Goworowie
    • AnnaDudzic, wicedyrektor, Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce
    • Grzegorz Grabowski,dyrektor, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przasnyszu
    • Anna Niska, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Chorzelach
    • Urszula Marianna Wasilewska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przasnyszu

    Brązowy Krzyż Zasługi

    • Ewa Krzemińska-Wrzosek, nauczyciel,Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chorzelach
    • Dorota Lesiewicz, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ostrołęce
    • Dominik Tomasz Mydłowski, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
    • Halina Jadwiga Nowak, nauczyciel,Szkoła Podstawowa w Rybnie
    • Beata Piątkowska, wicedyrektor, Przedszkole Miejskie Nr 7, Tęczowa Kraina w Ostrołęce
    • Barbara Plaga, nauczyciel, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Jolanta Rosińska, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wyszkowie
    • Agnieszka Irena Szymaniak,wicedyrektor,Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chorzelach
    • Iwona AldonaTworkowska,wicedyrektor,Szkoła Podstawowa w Nowej Krępie

    Medal Złoty za Długoletnią Służbę

    • Urszula Abramska, nauczyciel pedagog, Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Wsi
    • Małgorzata Dorota Barcikowska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
    • Hanna Biedrzycka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rakach
    • Danuta Anna Bielińska, wizytator, Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
    • Danuta Jadwiga Brzostek, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. w Ostrowi Mazowieckiej
    • Magdalena Chełstowska, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasińcu
    • Bożena Cudzich, nauczyciel,Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej
    • Agata Dmochowska,nauczycielI Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
    • Renata Gabriela Dobkowska, woźna, Przedszkole Miejskie Nr 7 "Tęczowa Kraina" w Ostrołęce
    • Dariusz Durczyński, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
    • Hanna TeresaDziubiel, dyrektor, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wyszkowie
    • Agnieszka Gadomska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
    • Grażyna Gołębiewska, starszy referent ds. administracyjnych, Szkoła Podstawowa w Goworowie
    • Agnieszka Helena Goździewska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przasnyszu
    • Krystyna Grabowska,dozorca, Centrum Kształcenia Praktycznego w Ostrołęce
    • Hanna Gruszczyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Grażyna Idzikowska,pielęgniarka, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Barbara Jastrzębska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Woli Mystkowskiej
    • Wanda Anna Kacprzyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
    • Leszek Kaczyński, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce
    • Krystyna Kiełczewska-Iwaniuk, starszy wizytator, Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
    • Bogusław Konrad, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Małgorzata Kośnik, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej
    • Barbara Stanisława Krzemińska, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
    • Anna Grażyna Kuklińska, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 1 "Kraina Uśmiechu" w Ostrołęce
    • Ewa Danuta Landoch, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
    • Krystyna Łazowska, woźna,Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie
    • Jadwiga Markowska,nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Ostrołęce
    • Zofia Teresa Matyszczak, samodzielny referent, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
    • Wiesław Paweł Mielczarczyk, dyrektor, Szkoła Podstawowa w Rybnie
    • Marianna Mielnicka,starsza szatniarka, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Małgorzata Anna Napiórkowska, pomoc kuchenna,Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
    • Krystyna Nowosielska, główna księgowa, Zespół Szkół Nr 5 w Ostrołęce
    • Iwona Obidzińska,samodzielny referentLiceum Ogólnokształcące Nr I w Makowie Mazowieckim
    • Adam Ochenkowski,dyrektor, II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce
    • Elżbieta IrenaOlszewska, wicedyrektor, Przedszkole Miejskie Nr 16 "Kraina Odkrywców" w Ostrołęce
    • Marzenna Orzeł, nauczyciel,Szkoła Podstawowa w Rakach
    • Stanisława Orzoł, woźna, Szkoła Podstawowa w Amelinie
    • Dorota Ossowska, nauczyciel – pedagog, Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
    • Bożena Helena Pabich, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce
    • Kazimiera Pędzich, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie
    • Dorota Ewa Piątak, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce
    • DanutaPiątek,nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kręgach
    • Katarzyna Beata Piotrowska,nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adelinie
    • Joanna Helena Podgórska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wyszkowie
    • TeresaPodkowińska,nauczyciel logopeda, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
    • Jolanta Elżbieta Pogorzelska, pedagog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przasnyszu
    • Agnieszka Teresa Powierża,nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu
    • Małgorzata Barbara Rybińska, wicedyrektor, Publiczna Szkoła Podstawowa w Komorowie
    • Anna Sawicka, kierownik warsztatów szkolnych,Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
    • Ewa Iwona Skwara, referent, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
    • Małgorzata Skwarek,nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Małgorzata Barbara Suwalska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Ostrowi Mazowieckiej
    • HannaSzabłowska, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie
    • Zbigniew Szczerba, dyrektor, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wyszkowie
    • Małgorzata Szewczyk, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie
    • Elżbieta Maria Tarasiuk, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Edward Tercjak, dozorca nocny, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
    • Barbara Trochim, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
    • Alicja IzabelaUsielska, nauczyciel,Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
    • Marzena EwaZapadka, nauczyciel pedagog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
    • Anna BarbaraŻukowska, nauczyciel, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce


    Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

    • Maria Agnieszka Bakuła, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim
    • Mariola Biedrzycka, dyrektor, Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim
    • Maryla Borowa, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Beata Brzostek, pedagog, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Tomasz Artur Dąbrowski, nauczyciel, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
    • Anna Filochowska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Gąsewie Poduchownym
    • Lidia Groszyk, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rybnie
    • Krystyna Grzeszczyk, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
    • Jadwiga Teresa Jędrzejczyk, nauczyciel, Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu
    • Ewa Karolina Karolak, referent ds. płac, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Beata Klik, pielęgniarka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
    • Ewa Kopko, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Lucynowie
    • Ewa Katarzyna Kotowska, wicedyrektor, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce
    • Mirosław Królicki, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu
    • Małgorzata Barbara Kruczyk, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
    • JoannaKrzyżak, wicedyrektor, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Barbara Kubeł, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
    • Lilianna Kuczyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Bożena Laskowska,kucharz, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrołęce
    • DanutaLeszczyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Gąsewie Poduchownym
    • Mariola Majewska, nauczyciel, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chorzelach
    • Agnieszka Grażyna Mamińska, nauczyciel,Przedszkole Miejskie Nr 17 "Kraina Misiów" w Ostrołęce
    • Maciej Dariusz Masztalerz, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
    • Elżbieta Mariola Modzelewska, nauczycielLiceum Ogólnokształcące Nr 1 w Makowie Mazowieckim
    • Iwona Mościcka, nauczyciel,II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce
    • Aneta MonikaMroczkowska, nauczyciel, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Agnieszka Murach, wicedyrektor, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce
    • Elżbieta Małgorzata Nowak,nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
    • Krzysztof Ostrowski,nauczyciel, Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie
    • Barbara Parciak, nauczyciel,Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chorzelach
    • Adam Czesław Parzych, nauczyciel,Zespół Szkół Nr 5 w Ostrołęce
    • Beata MonikaPiasta,kierownik kształcenia praktycznego,Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle
    • Anna Pliszka, główna księgowa, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
    • Elżbieta Prusaczyk, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 1 "Kraina Uśmiechu" w Ostrołęce
    • Anna Agnieszka Pyra, intendent magazynier, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
    • Mariola Rachubka, nauczyciel, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Małgorzata Regulska,nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rakach
    • Beata Rydzewska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Bogusław JanSiewierski, nauczyciel, Centrum Kształcenia Praktycznego w Ostrołęce
    • EdytaSikora, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce
    • Beata Skoroda, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Amelinie
    • Ewa Strzelczyk, nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adelinie
    • Małgorzata Szeremeta, zastępca dyrektora, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
    • Małgorzata Świtaj, nauczyciel, Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu
    • Anna Wasilewska, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr w Ostrołęce
    • Grażyna Beata Wójcik, dyrektor, Przedszkole Integracyjne Nr 4 w Wyszkowie
    • Arkadiusz Załęski, dyrektor, Zespół Szkół w Różanie
    • Marzanna Zbrzezna,pomoc nauczyciela, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
    • Elżbieta Ziemak, starszy szatniarz, Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
    • DorotaŻebrowska, nauczyciel pedagog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce

    Medal Brązowy za Długoletnią Służbę

    • JolantaBiałobrzewska, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
    • AnetaGraczyk, nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce
    • Małgorzata Lewandowska, inspektor ds. administracji, Szkoła Podstawowa w Woli Mystkowskiej
    • Małgorzata Tomaszewska – Podolak, nauczyciel, Zespół Szkół Nr 5 w Ostrołęce
    • Katarzyna Zalewska,nauczyciel, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce

    Medal Komisji Edukacji Narodowej

    • Dorota Ambroziak, dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Integracji Społecznej Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej
    • Elżbieta Bajstak, nauczyciel, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
    • Barbara Bartoszewicz, wicedyrektor Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu
    • JerzyBauer,burmistrz Ostrowi Mazowieckiej
    • Elżbieta Teresa Bieniecka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Goworowie
    • Emilia Biernacka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
    • Zofia Borgieł, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrołęce
    • EwaBorkowska-Sawicka,nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rzekuniu
    • AnnaBrzostek, psycholog,Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przasnyszu
    • Teresa Choromańska, dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie
    • Ewa Cieślak, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
    • Grażyna Danuta Długoborska, nauczyciel,Szkoła Podstawowa Nr 2 w Małkini Górnej
    • Ewa Jadwiga Drężek, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
    • Hanna Duszak, nauczycielPrzedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
    • Katarzyna Maria Gąsiewska, nauczycielPubliczna Szkola Podstawowa w Krasińcu
    • Radosława Krystyna Górska, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Łysych
    • Maria Ewa Jabłońska, nauczycielSzkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
    • Krzysztof Jachimowski, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie
    • Dorota Renata Jakacka – nauczyciel Szkoła Podstawowa w Ulasku
    • Joanna Jezior, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Laskowcu
    • Teresa Jędrzejczyk,nauczyciel, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
    • AnnaKamińska, dyrektor Szkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
    • Agata Barbara Kobylińska, nauczyciel Zespół Szkół w Makowie Mazowieckim
    • Małgorzata Kobylińska, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
    • Marzena Kołakowska, nauczyciel Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych
    • Ewa Konarzewska,nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
    • EwaKoperska, nauczycielZespół Szkół w Makowie Mazowieckim
    • Joanna Kordek, nauczycielSzkoła Podstawowa w Czernicach Borowych
    • Alicja Kosińska, nauczycielSzkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
    • Piotr Włodzimierz Kosiorek, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie
    • Elżbieta Kraszewska, nauczyciel Miejskie Przedszkole Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Urszula Kwietniak,nauczyciel Szkoła Podstawowa w Goworowie
    • Dariusz Andrzej Leszczyński, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie
    • Piotr Edward Łada,nauczyciel Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
    • Agnieszka Majewska, nauczycielMiejskie Przedszkole Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Norbert AdamMajkowski, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
    • AnnaMaksimowska, dyrektor I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Agata BarbaraMarcinia, nauczycielSzkoła Podstawowa w Rybnie
    • Barbara Matusiak, nauczyciel Miejskie Przedszkole Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Ewa Anna Miecznikowska, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 1 w Makowie Mazowieckim
    • Małgorzata JadwigaMilewska, nauczycielSzkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce
    • DanutaMoczarska, kierownik gospodarczySzkoła Podstawowa Nr 4 w Ostrołęce
    • Elżbieta Nisiobęcka, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce
    • Wioletta Nowicka-Masztalerz, dyrektor Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce
    • AnnaObirek, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle
    • Jolanta MariaOlkowska, nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
    • Tomasz PawełOlkowski, dyrektor Zespół Szkół w Krasnosielcu
    • AnnaPiankowska,nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Dorota TeresaPopławska, nauczyciel Szkoła Podstawowa w Woli Mystkowskiej
    • AnnaPrusak, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Troszynie
    • AnnaRadecka-Giers, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Wioletta Runo, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
    • Barbara Rusak, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wyszkowie
    • Bożena Ruszkiewicz,nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
    • Krzysztof Rzosiński,nauczyciel Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
    • Ewa Cecylia Sadowska, nauczycielSzkoła Podstawowa w Sypniewie
    • Grażyna Samsel, nauczyciel Miejskie Przedszkole Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Dorota Cecylia Skierczyńska, nauczyciel Szkoła Podstawowa w Goworowie
    • Grażyna Skrzecz, nauczycielZespół Szkół w Makowie Mazowieckim
    • Katarzyna Stankiewicz, nauczyciel Szkoła Podstawowa w Ulasku
    • Jadwiga Szcześniak, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Ostrołęce
    • Krystyna Szczuka-Wiśniewska, nauczycielSzkoła Podstawowa Nr 5 w Wyszkowie
    • Anna Szmidt,nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Makowie Mazowieckim
    • Krystyna Szołkowska, dyrektor Publiczna Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
    • Elżbieta Szymczyk, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle
    • Krystyna Świętkowska, nauczyciel Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
    • Małgorzata Świtaj, nauczyciel Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu
    • AgnieszkaTadrzak, pedagog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przasnyszu
    • JolantaTrawińska, nauczyciel, Przedszkole Miejskie Nr 16 "Kraina Odkrywców" w Ostrołęce
    • HalinaTyl, dyrektor, Zespół Szkół Powiatowych w Troszynie
    • Beata Ulatowska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Czernicach Borowych
    • AlicjaWesołowska,starszy specjalista, Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
    • Wojciech Adam Wilczek, nauczyciel, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Marianna Wołyniec, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rybnie
    • Agnieszka Załęska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Rzekuniu
    • WandaŻuber-Staniszewska, nauczyciel, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
    • Wiesława Kolankowska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu
    • MarcinKulesza, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej
    • Bożena Parda,nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu
    • Elżbieta Żurawska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa w Prostyni

    Nagrody Ministra Edukacji Narodowej

    • IwonaDomańska, dyrektor,Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
    • Aldona Irena Skała, nauczyciel, Zespół Szkół Nr 5 w Ostrołęce
    • Magdalena Wójcik, wicedyrektor, I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce

    Nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty

    • Katarzyna Damięcka,wicedyrektor,Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
    • Anna Kaczyńska, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu
    • Eliza Bernadeta Karaszewska, wychowawca w internacie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie
    • Magdalena Konrad, nauczyciel Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej
    • JolantaSarnacka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wyszkowie
    • RobertTrzeciak, nauczyciel,Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrołęce
    • Grażyna Barbara Waśniewska, nauczyciel,Publiczna Szkoła Podstawowa w Myszyńcu

    Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polub nas na Facebooku

    Specjalnie dla Was

    Nasze akcje [plebiscyty, konkursy, imprezy]

    Nasze akcje [plebiscyty, konkursy, imprezy]

    Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

    Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

    QUIZ: Jak dobrze znasz Ostrołękę - co to za miejsca?

    QUIZ: Jak dobrze znasz Ostrołękę - co to za miejsca?

    Wybieramy najlepszych fotografów - profesjonalistów i amatorów | GŁOSUJ

    Wybieramy najlepszych fotografów - profesjonalistów i amatorów | GŁOSUJ