Ostrovia rozstrzelała Koronę Szydłowo na wyjeździe

Ostrovia finiszowała na ósmej lokacie w rozgrywkach IV ligi
Ostrovia finiszowała na ósmej lokacie w rozgrywkach IV ligi Cezary Gołaś
Efektowne zwycięstwo na zakończenie rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej odnieśli piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozstrzelali Koronę Szydłowo 7:2.

Spotkanie nieoczekiwanie rozpoczęło się od prowadzenia gospodarzy, którzy już w szóstej minucie meczu objęli prowadzenie po strzale Piotra Karpińskiego. Kolejne dwie minut później na listę strzelców wpisał się Dawid Kowalski i gospodarze prowadzili już 2:0. Dokładnie dwadzieścia minut później kontaktowe trafienie na koncie gości zapisał Dawid Wilczewski. Ten sam piłkarz jeszcze przed przerwą zdobył wyrównującą stan meczu bramkę, a Dominik Dzwonkowski wyprowadził drużynę na prowadzenie.

Po zmianie stron inicjatywę zdecydowanie przejęli piłkarze Ostrovii, a czwarte trafienie zdobył Dominik Dzwonkowski. W drugiej połowie bramki na koncie zespołu z Ostrowi Mazowieckiej zdobyli jeszcze Piotr Dawidzki i Piotr Zacheja, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Ostatecznie podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w obecnym sezonie zakończyli rywalizację na ósmej lokacie w tabeli IV ligi.

Korona Szydłowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:7 (2:3)

Bramki: Karpiński 6., Kowalski 8. - D. Wilczewski 28. 39., Dzwonkowski 42. 59., Zacheja 61. 67., Dawidzki 65.