Ostrovia rozbiła wicelidera IV ligi

Golkiper Ostrovii Ostrów Mazowiecka Andrzej Łyziński
Golkiper Ostrovii Ostrów Mazowiecka Andrzej Łyziński Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka na inaugurację rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północnej rozbili Huragan Wołomin 4:0.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozegrali świetne spotkanie i pokazali, że mogą liczyć się w walce o wysoką lokatę na zakończenie obecnego sezonu. Wynik konfrontacji w 20. minucie meczu otworzył Piotr Zacheja, dobijając piłkę po strzale Dominika Dzwonkowskiego. Kolejne bramki na stadionie przy ulicy Warchalskiego padły w drugiej odsłonie meczu. Drugie trafienie na koncie gospodarzy zapisał na koncie gospodarzy Dominik Dzwonkowski wykorzystując błąd golkipera gości. W kolejnych minutach meczu na listę strzelców po raz drugi wpisał się Piotr Zacheja, a wynik starcia w doliczonym czasie gry ustalił nowy nabytek ostrowskiego klubu Piotr Dawidzki.

- Cieszę się bardzo z tego zwycięstwa, bo cały zespół pracował niezwykle ambitnie na ten sukces - podkreślał po meczu szkoleniowiec Ostrovii Ostrów Mazowiecka Paweł Kowalczyk. - Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy potrafili zagrać na równie wysokim poziomie.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Huragan Wołomin 4:0 (1:0)
Bramki: Zacheja 20. 83. Dzwonkowski 74. Dawidzki 90.+6