Ostrovia przegrała z wiceliderem, Przasnysz na remis z Mazovią

Piłkarze z Przasnysza mimo gry w dziesiątkę rozegrali dobre zawody.
Piłkarze z Przasnysza mimo gry w dziesiątkę rozegrali dobre zawody. A. Dobkowski
Drugą z rzędu porażkę w rozgrywkach IV ligi zanotowali piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka, którzy tym razem ulegli wiceliderowi rozgrywek KS Łomianki.

W pierwszej połowie spotkania bramkę dla podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka strzelił Arkadiusz Ciach i gospodarze prowadzili do przerwy 1:0. Po zmianie stron do głosu doszli goście i za sprawą Mateusza Kowalskiego i Adama Matuszczaka zdobyli bramki dające komplet punktów.
W kolejnym wyjazdowym starciu IV ligi mazowieckiej rywalem Ostrovii Ostrów Mazowiecka będzie Bzura Chodaków.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS Łomianki 1:2 (1:0)

Bramki: Ciach 38. (k) - Kowalski 52., Matuszczak 78.

Ostrovia: Brzezik - Rupacz, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Dzwonkowski (75. Wątróbski), Grądzki (85. Korzeb), Nowacki, Kobyliński - Ciach, Komosa

Punkt MKS Przasnysz
Punkt w wyjazdowym spotkaniu w Mińsku Mazowieckim wywalczyli piłkarze MKS Przasnysz remisując z Mazovią 1:1. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego od szóstej minuty meczu grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Mariusza Pepkowskiego. Mazovia nie potrafiła wykorzystać rzutu karnego, którego obronił Maciej Wiśniewski. Gospodarze objęli prowadzenie 25. minucie gry za sprawą Michała Bondary. Goście wyrównali w 77. minucie meczu po trafieniu za sprawą Łukasza Kosiorka.
W kolejnym starciu rywalem MKS Przasnysz będzie Bug Wyszków. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 16 maja na godz. 17.00.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Przasnysz 1:1 (1:0)

Bramki: Bondara 25. - Kosiorek 77.

Przasnysz: Wiśniewski - Pepkowski, Butryn, Grędziński, Zakrzewski - Kamiński, Piasecki, Chełchowski, Rutkowski - Pragacz (90. Smoliński), Kosiorek (88. Piątek)