Ostrovia nie dała rady Nafciarzom

Andrzej Łyziński na dobre powrócił do bramki Ostrovii po kontuzji.
Andrzej Łyziński na dobre powrócił do bramki Ostrovii po kontuzji. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w spotkaniu 25. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej ulegli Wiśle II Płock 0:3.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka już w 20. minucie spotkania stracili środkowego obrońcę Pawła Korzeba, który za faul na napastniku Wisły otrzymał czerwoną kartkę. Do przerwy żółto-zieloni walczyli ambitnie i zachowali bezbramkowy rezultat. Po zmianie stron samobójcze trafienie zaliczył Wojciech Skorupka po zagraniu Jakuba Bąka. W kolejnych minutach meczu Andrzeja Łyzińskiego pokonali jeszcze Lukas Kubus i Jakub Bąk. Ostatecznie gospodarze wygrali pewnie 3:0.

- Sytuację skomplikowała nam czerwoną kartką dla Pawła Korzeba i w dziesiatkę grało nam się niezwykle trudno - podkreśla golkiper Ostrovii Andrzej Łyziński. - Walczyliśmy z całych sił o jak najkorzystniejszy wynik, ale rezerwy Wisły pokazały, że są bardzo silnym zespołem.

Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0 (0:0)

Bramki: Skorupka 55. (s), Kubus 62., Bąk 80.

Ostrovia: Łyziński - Latański (79. Zapatka), Korzeb, Małkiński, Skorupka - Lipski (75. K. Wątróbski), Strzeżysz (72. Wasil), R. Wilczewski, S. Wątróbski - Zacheja, Choroszewski