Ostrovia na remis z Podlasiem

W ostatnim meczu rundy jesiennej IV ligi Ostrovia zremisowała z Podlasiem.
W ostatnim meczu rundy jesiennej IV ligi Ostrovia zremisowała z Podlasiem. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podzielili się punktami z niżej notowanym Podlasiem Sokołów Podlaski remisujac 1:1.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka po raz kolejny nie potrafili wykorzystać atutu własnego boiska. Na stadionie przy ulicy Warchalskiego już w siódmej minucie meczu kibice przeżyli rozczarowanie. Po składnej zespołowej akcji pierwsze trafienie na koncie goście zapisał Marcin Siedlecki. Ostrovia zdołała wyrównać stan meczu w 33. minucie po trafieniu Piotra Zacheji, który wykorzystał asystę do Dawida Wilczewskiego.

W drugiej odsłonie spotkania obie drużyny nie potrafiły wypracować zbyt wielu klarownych okazji do strzelenia bramki i ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Gospodarze mecz kończyli w dziesiątkę, bowiem w 88. minucie meczu za dwie żółte kartki plac gry musiał opuścić Aleksander Zaremba. Z pewnością taki wynik nie zadowala żadnej z drużyn. Zarówno piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka, jak i Podlasia Sokołów Podlaski pozostają w strefie spadkowej.

W dziewiętnastu spotkaniach rundy jesiennej piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka wywalczyli piętnaście punktów. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka odnieśli zwycięstwa w trzech meczach, sześć zremisowali, a w dziesięciu ponieśli porażki.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Podlasie Sokołów Podlaski 1:1 (1:1)
Bramki: Zacheja 33. - Siedlecki 7.
Czerwona kartka: Zaremba (88, za dwie żółte)

Ostrovia: Łyziński - Zapatka, Nogaj, Korzeb, Lipski - Oleś (46. Sz. Wątróbski), R. Wilczewski, Dobosz, D. Wilczewski - Dzwonkowski (59. Zaremba), Zacheja