Ostrołęka. Zwycięska UMKS Trójka [ZDJĘCIA]

Sebastian Siuda
Kolejne zwycięstwo odnieśli ostrołęccy szczypiorniści. Podopieczni Radosława Żebrowskiego pokonali ostatni w tabeli Bestios Białystok 32:29.

Trójka od początku meczu zaznaczyła swoją przewagę, prowadząc po trzech minutach już 4:0. Prowadzenie oddali jedynie na moment, kiedy w pierwszej połowie Bestios doprowadził do wyrównania. Jednak pod koniec tej części gry gospodarze zdołali odskoczyć jeszcze na dwa punkty. Tym samym goście schodzili do szatni przegrywając 18:16. W drugiej połowie, rozsądne decyzje trenera Żebrowskiego oraz sama gra Trójki pozwoliła na spokojne kontrolowanie spotkania. Ostrołęczanie na dali sobie wyrwać zwycięstwa, wygrywając 32:29.