Ostrołęka. Zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wrócili z Redy z medalami

Aleksandra Zdanowicz
Ostrołęka. W niedzielę 4 października 2020, czyli dzień po Grand Prix w Ostrołęce, zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wystartowali w II rundzie Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym, która odbyła się w Redzie.

W skład reprezentacji WOPR-OS, która podczas tych zawodów zdobyła łącznie 11 medali weszli: Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Kacper Mierzejewski. W startach indywidualnych podopieczni Dariusza Małkowskiego plasowali się na następujących pozycjach: w kategorii Open Hubert Nakielski zdobył trzy złote medale, w kategorii Junior: Mateusz Adamowski trzy złote medale, Kacper Mierzejewski jeden srebrny medal, Kamil Bojarski dwa srebrne i jeden brązowy medal. Ponadto w sztafecie 4x50 m z przeszkodami w kategorii Open ostrołęcki zespół zdobył złoty medal.

- To był bardzo ciekawy weekend biorąc pod uwagę fakt, że w sobotę moi zawodnicy rywalizowali w Grand Prix Polski w Ostrołęce i tego samego dnia jedziemy ponad 300 kilometrów, żeby następnego dnia ścigać się w kolejnych zawodach - mówił Dariusz Małkowski. - A najważniejsze dla mnie jako trenera jest progres w wynikach moich zawodników i oczywiście ich nowe rekordy życiowe, których przez weekend było sporo.