Ostrołęka. Zawodnicy UKS Clan w Ogólnopolskich Zawodach WMOZLA w Warszawie

Aleksandra Zdanowicz
Ostrołęka. Zawodnicy UKS Clan w Ogólnopolskich Zawodach WMOZLA w Warszawie UKS Clan
Ostrołęka. Kolejny sukces na koncie zawodników ostrołęckiego UKS Clanu.

18 stycznia 2019 zawodnicy ostrołęckiego UKS Clanu uczestniczyli w Kontrolnych Zawodach organizowanych przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w warszawskiej Hali Akademii Wychowania Fizycznego.

Zawody licznie zgromadziły zawodników z klubów z wielu miast Polski. Wysokie lokaty zajęli również ostrołęccy reprezentanci. Patryk Prusiński w biegu eliminacyjnym na 60 m zajął 2 miejsce w swojej serii uzyskując czas 7,60 s. Wynikiem tym awansował do finału. W biegu finałowym z czasem 7,75 zajął 5. miejsce.

Natalia Zielińska w biegu na 1000 m z czasem 3:47,50 uplasowała się na 4. pozycji w swojej kategorii wiekowej i Kacper Piórkowski również na dystansie 1000m z wynikiem 3:17,31 uplasował się na 9. miejscu w swojej kategorii wiekowej.