Ostrołęka. 20 września 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 4 Ostrołęka UKS ATLETA zorganizował wielobój atletyczny.

3. rzut piłką lekarską,
  4. rwanie sztangi na technikę.

.

Do uczestnictwa zgłosiło się trzydzieścioro uczniów klas V-VIII.

Wśród dziewcząt najlepszą wieloboistką SP 4 została Emilia Owczarska - medal złoty. Medal srebrny przypadł Karolinie Golon. Trzecie miejsce na podium wywalczyła Natalia Gałenza.

Złoto wśród chłopców wywalczył Dawid Mielnicki. Srebrny medal przypadł Mikołajowi Baczewskiemu. Natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Dawid Maciałek.

Sędzią głównym zawodów był jeden z trenerów ostrołęckich atletów Jakub Borkowski, a pomagał mu kolega klubowy Marcin Winnicki.