Maciej Białobrzeski, klasa IIId:
– Konkurs matematyczno-fizyczno-informatycznym STEM organizowanym przez Politechnikę Warszawską; wyróżniony finalista - LXX Olimpiada Matematyczna – organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej; etap okręgowy
– XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej – organizowana przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z FMW i Stowarzyszeniem Lingwistyki Rekreacyjnej; etap okręgowy
– Alfik Matematyczny - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, edycja XXIV – organizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ; I miejsce w województwie mazowieckim i 10. miejsce w Polsce
– Konkurs Matematyka stosowana – Organizowany przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM działające przy Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej; II etap
– Międzynarodowe zawody matematyczne NÁBOJ –kapitan drużyny, 35. miejsce w Polsce, a 55. w klasyfikacji międzynarodowej;
Patryk Chojnicki, klasa IIId:
– Konkurs matematyczno-fizyczno-informatycznym STEM organizowanym przez Politechnikę Warszawską; finalista
– Alfik Matematyczny - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, edycja XXIV – organizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ; – wyróżnienie;
– Międzynarodowe zawody matematyczne NÁBOJ, - członek drużyny, 35. miejsce w Polsce, a 55. w klasyfikacji międzynarodowej
Jakub Kobuszewski, klasa IIId:
– XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej organizowana przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z FMW i Stowarzyszeniem Lingwistyki Rekreacyjnej; etap okręgowy
Mateusz Kochański, klasa IIId:
– Międzynarodowe zawody matematyczne NÁBOJ, - członek drużyny, 35. miejsce w Polsce, a 55. w klasyfikacji międzynarodowej
Łukasz Krukowski, klasa IIId:
– Międzynarodowe zawody matematyczne NÁBOJ, - członek drużyny, 35. miejsce w Polsce, a 55. w klasyfikacji międzynarodowej
Paweł Domurad, klasa IId:
– Międzynarodowe zawody matematyczne NÁBOJ, - członek drużyny, 35. miejsce w Polsce, a 55. w klasyfikacji międzynarodowej
Adam Dudziak, klasa IId:
– Alfik Matematyczny - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, edycja XXIV – organizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ; – wyróżnienie
Julia Jaworska, klasa IIg:
– Alfik Matematyczny - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, edycja XXIV – organizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ; – wyróżnienie
Klaudia Tusińska, klasa IIId:
– Alfik Matematyczny - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, edycja XXIV – organizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ; – wyróżnienie
Julian Drężek, klasa IIa2:
– Alfik Matematyczny - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, edycja XXIV – organizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ; – wyróżnienie
Mateusz Eksterowicz, klasa 2a2:
– Alfik Matematyczny - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, edycja XXIV – organizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ; – wyróżnienie
Mateusz Olszewski, klasa 2c:
– Alfik Matematyczny - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, edycja XXIV organizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ; – wyróżnienie
Nauczyciel matematyki w klasach IIId, IIa2 i IIc – Mariola Biedrzycka
Nauczyciel matematyki w klasie IId – Beata Kotowska
Nauczyciel matematyki w klasie IIg – Anna Małkowska
Wiktoria Markowska, kl. IIIb została finalistką XLVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego; w etapie okręgowym uzyskała imponujący wynik – drugi na Mazowszu, a w etapie centralnym przeszła pomyślnie przez część pisemną zawodów.
Bruno Mircevski,kl. IIa1 zdobył drugie miejsce w konkursie informatycznym InfoTest. W konkursie wzięli udział uczniowie z dwudziestu jeden szkół, m.in. z Łomży, Ostrołęki, Zambrowa, Białegostoku, Olecka, Wysokiego Mazowiecka i Ostrowi Mazowieckiej oraz uczniowie dwóch polskich szkół na Litwie .
Adam Piątkowski, kl. IIIg – ma na koncie wiele startów w zawodach zakończonych sukcesem, m.in. 5. miejsce na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych na dystansie 3 km; podczas Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych zdobył srebrny medal, a także 4. miejsce na dystansach 3 i 4 km. To godny reprezentant zawodów szkolnych Mistrzostw Miasta i Powiatu.
Dominika Pyskło, kl. IIIa – uczestniczka Mistrzostw Świata w Tokio 2018, zdobywczyni złotego i brązowego medalu podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Karate Kyokushin; zdobyła także 3. miejsce w karate full contact na Mistrzostwach Europy w Bułgarii 2018.
King KOT, kl. IIIa – zdobywczyni dwóch srebrnych medali w Eliminacjach Mistrzostw Europy w Tarnowie i Ostrołęce; zajęła też 3. miejsce w karate full contact w Pucharze Polski – Ciechanów 2016.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?