Ostrołęka. Piłka nożna. Gol w ostatniej minucie dał zwycięstwo Narwi Ostrołęka, 1.06.2019 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ostrołęcka Narew znakomicie zainaugurowała czerwiec w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego pokonali GKS Pokrzywnica 3:2 w spotkaniu na szczycie. Do końca sezonu pozostają dwie kolejki i zarówno Narew, jak i Pokrzywnica, dalej będą biły się o awans.

Narew przed tym meczem traciła do GKS-u trzy punkty, a zespół z Pokrzywnicy przyjechał do Ostrołęki jako lider. Gospodarze w pierwszej połowie pokazali, że nie boją się wyżej notowanego rywala. Dwukrotnie do siatki trafił Tomasz Niedźwiecki i po 45 minutach w zdecydowanie lepszej sytuacji byli Narwianie.

Po przerwie z większą werwą zagrał jednak GKS, co doprowadziło do tego, że zrobiło się 2:2. Remis bardziej zadowalał gości, gdyż nie dość, że wywieźliby z Ostrołęki cenny punkt, to jeszcze utrzymaliby nad Narwią trzypunktową przewagę. Jednak nic z tych rzeczy - tak jak śpiewali kibice: Narew była walcząca do końca!

W doliczonym czasie gry gola na 3:2 zdobył Konrad Sobotka i niebiesko-czerwoni mogli cieszyć się z wygranej. Jest ona o tyle ważna, że przybliża Narew do awansu do okręgówki. Do końca sezonu - już tylko dwie kolejki!

Narew Ostrołęka - GKS Pokrzywnica 3:2 (2:0)
bramki dla Narwi: Niedźwiecki 2, Sobotka

Narew: Drężek - Skarzyński, Popieniek, Sowa, Bednarczyk, Jóźwiak, Markowski, Kuzia, Gontarz,Sobotka, Niedźwiecki. Zagrali również: Cendrowski, Przyborowski, Dąbrowski, Mierzejewski, Karwowski, Piersa.