Ostrołęka. Odnalazła się zaginiona 43-letnia Anna Kołodziejska z Ostrołęki.
Aktualizacja
Zakończyły się poszukiwania 43-letniej Anny Kołodziejskiej z Ostrołęki. Kobieta w niedzielę 19 lipca powróciła do swojego domu. Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach – poinformował podkom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.
19.07.2020, godz. 14.00
Kobieta zaginęła w piątek 17 lipca 2020. Ostatni raz była widziana w rejonie ul. Poznańskiej w Ostrołęce. Do chwili obecnej nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Rysopis: wzrost 175cm, szczupła sylwetka, włosy długie, lekko faliste koloru ciemny brąz; oczy zielone; tatuaż na ramieniu. Ubiór: czarna sukienka z żółto-brązowymi guzikami, szary sweter z kapturem, czarne klapki, szara torebka na ramię.
Każdy, kto mógł mieć kontakt z zaginioną, proszony jest o skontaktowanie się z policją.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.