MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ostrołęka. Odblaskowa choinka - akcja ostrołęckiej policji promująca bezpieczeństwo pieszych

redakcja TO
Akcja "Odblaskowa choinka" 2019
Akcja "Odblaskowa choinka" 2019 KMP w Ostrołęce
Drzewka z odblaskowymi ozdobami są już nie tylko w Ostrołęce. Te ozdoby można z choinek zdejmować i... korzystać z nich na co dzień.

Akcja „Odblaskowa choinka” zaczęła się w Ostrołęce. Drzewko przystrojone elementami odblaskowymi pojawiło się przy „Kupcu” tuż przed wigilią miejską.

Odbyła się w sobotę 21.12.2019

Ostrołęka. Wigilia miejska na scenie przy Kupcu. 21.12.2019 ...

A tuż przed świętami odblaskowe choinki pojawiły się przed urzędami w Czerwinie, Czarni i Baranowie. W Urzędzie Gminy w Olszewie-Borkach choinka stanęła w holu głównym.

Podobnie, jak w ubiegłym roku w akcję profilaktyczną „Odblaskowa choinka” włączyły się nadleśnictwa w Ostrołęce, Myszyńcu i Parciakach.

Akcję rozpoczęło dekorowanie drzewka stojącego przed Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, a następnie drzewek przy scenie na placu przy „Kupcu”.

Odblaski szybko zniknęły z drzewek… i o to właśnie chodziło! Używajmy ich podczas przemieszczania się po drogach naszego miasta i powiatu, aby było bezpieczniej - mówi asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ogromną liczbę elementów odblaskowych w postaci kamizelek odblaskowych przeznaczył na tę akcję starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł. Do tego dołożyły odblaski Urzędy Gmin w Czerwinie, Czarni k. Myszyńca, Baranowie, Lelisie. Goworowie i Olszewie-Borkach.

To akcja promująca bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Pamiętajmy, że noszenie elementów odblaskowych przez pieszych i rowerzystów jest gwarancją ich widoczności z dużo większej odległości przez innych uczestników ruchu drogowego.

- podkreśla asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

Zobacz inne materiały

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki