Ostrołęka. Minisiatkówka. Turniej w hali im. Gołasia, 25.01.2020 [ZDJĘCIA]

Turniej minisiatkówki w Ostrołęce
Turniej minisiatkówki w Ostrołęce Michał Kowalczyk
Ostrołęka. W sobotę 25 stycznia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce królowała minisiatkówka. W turnieju wzięło udział 18 zespołów w kategorii "trójek" i aż 32 zespoły "dwójek". Warto podkreślić, że był to turniej międzynarodowy, gdyż wystąpiły w nim również zawodniczki z Grodna.

W kategorii dwójek zwyciężyła ekipa Nike Ostrołęka, drugie miejsce zajął zespół GLKS Nadarzyn II, a trzecie - Grodno II. Tuż za podium uplasowały się ekipy z Nieporętu i Białej Podlaskiej. A jak wypadły pozostałe drużyny Nike? Zajęły 15. i 16. miejsce. Najlepszą zawodniczką w tej kategorii wiekowej została Zuzanna Siudek z Nike Ostrołęka.

Minisiatkówka. Grały też trójki

Tu najlepsze były reprezentantki Białorusi - z Grodna. Drugie miejsce zajęła drużyna MOS Wola Warszawa, a trzecie - drugi zespół z Grodna. Drużyny Nike Ostrołęka zajęły miejsca - 10., 11. i 14.

MVP tej kategorii wiekowej była reprezentantka zwycięskiego zespołu Sasha Najdzorko.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju, zorganizowanego przez OTPS Nike Ostrołęka, czuwało wiele osób - mecze sędziowały m.in. zawodniczki Nike występujące w drużynie kadetek. Słodycze dla wszystkich drużyn grających w turnieju ufudnował za to radny Grzegorz Milewski.