MKTG SR - pasek na kartach artykułów

OSP Boguty Pianki dla walczącej Ukrainy. 7.03.2022 strażacy zawieźli na Ukrainę sprzęt i samochód pożarniczy. Zdjęcia, wideo

Hanna Chromińska
Ochotnicza Straż Pożarna z Bogut-Pianek przekazała dla ukraińskich strażaków sprzęt i samochód pożarniczy. 7 marca 2022 r. z remizy OSP w Bogutach-Piankach wyjechał samochód pożarniczy GCBA 6/32 – dar dla walczącej Ukrainy.

Przekazujemy ukraińskim strażakom ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy GCBA 6/32 zabudowany przez firmę JZS na podwoziu Jelcza. Symbol 6/32 wskazuje, że zbiornik na wodę ma pojemność 6000 l, a wydajność autopompy wynosi 3200 l/min. Samochód jest w pełni sprawny - przed przekazaniem dokonaliśmy wszelkich niezbędnych przeglądów i napraw. Wraz z samochodem przekazujemy węże pożarnicze, odzież, buty i hełmy strażackie.

- mówi Eugeniusz Bogucki – prezes OSP Boguty-Pianki.

od 16 lat

Dar OSP Boguty-Pianki zostanie przekazany strażakom z Łucka – miasta w zachodniej Ukrainie odległego o ok. 100 km od Hrubieszowa.

Wóz z wyposażeniem i sprzętem przekroczy granicę w Zosinie. Mam nadzieję, że dar druhów z OSP dobrze posłuży ukraińskim strażakom

- mówi Jędrzej Drewnowski,wójt gminy Boguty-Pianki.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki