OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 Wielki finał - głosowanie w etapie regionalnym

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Udostępnij:
Finał potrwa do 15 marca (do godz. 21.00). Zagłosuj na swojego faworyta!

W finale (czyli etapie regionalnym) znalazły się po trzy osoby z każdego powiatu, które w etapie powiatowym zdobyły najwięcej głosów (i zachowały te głosy!). Teraz wybieramy najlepszych z najlepszych! W finale nagrodzimy laureatów pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca.

Oto aktualne wyniki głosowania w finale plebiscytu:

KLIKNIJ i wybierz kategorię:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Nagrody dla zwycięzców

Zdobywcy pierwszych miejsc w etapie powiatowym - łącznie 20 osób - otrzymają podwójne wejściówki do warszawskiego teatru Rampa. A w finale nagrodzimy 12 osób - po trzy z każdej kategorii.

Laureaci pierwszych miejsc w finale (w każdej z czterech kategorii) otrzymają statuetki Osobowości Roku oraz weekendowe pobyty dla dwóch osób w warszawskim hotelu Poleczki.

Zdobywcy drugich miejsc - vouchery na biżuterię (Goldway) oraz usługi kosmetyczne (Klinika Zdrowia i Urody Karoliny Zalewskiej), zaś ci, którzy uplasują się na trzecich miejscach w poszczególnych kategoriach - vouchery na kolację dla dwóch osób (w ostrołęckich restauracjach: Frangos i Pasta Rica).

Wszystkich nominowanych - 150 osób - już dziś zapraszamy na galę. Odbędzie się 20 marca w pięknej sali bankietowej Black&White w Rzekuniu (ul. Kopernika 2).

Poznaj bliżej finalistów naszego plebiscytu:OTO ZWYCIĘZCY ETAPU POWIATOWEGO

Informacji o plebiscycie udziela od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 Beata Modzelewska - tel. 697 770 536, e-mail: mailto: beata.modzelewska@polskapress.pl.

REGULAMIN PLEBISCYTU "OSOBOWOŚĆ ROKU 2017"