3/61 Zamknij

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Beata Heromińska - II miejsce w kat. Kultura (pow. makowski)
Dyrektor GOK w Krasnosielcu, znana z aktywności i kreatywności. Ma wielki dar - potrafi przyciągnąć do GOK-u ludzi z różnych środowisk i w różnym wieku.
Dyrektorem GOK w Krasnosielcu jest od 2011 r.
– Uważam że mieszkańcy gminy dzięki moim poprzednikom są przyzwyczajeni do aktywnego udziału w życiu kulturalnym gminy - mówi.
Przyznaje, że praca jest jej pasją, a pomysły na kolejne inicjatywy są jej autorstwa.
- Podaję propozycję, jeżeli cieszy się ona dużym zainteresowaniem to kontynuujemy zajęcia, z innych rezygnujemy, jeżeli nie przyciągają mieszkańców do GOK-u. W ubiegłym roku dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z okazji dnia kobiet, w którym uczestniczyło ponad 100 osób oraz koncert patriotyczny, który odbył się w kościele. Najłatwiej zachęcić jest dzieci. Licznie biorą udział we wszystkich konkursach i zajęciach, z młodzieżą jest trochę gorzej, ale wiek dojrzewania wiele tłumaczy. Dorośli korzystają w zależności od zainteresowań. Moim zdaniem sukces GOK-u leży we współpracy ze wszystkimi jednostkami w gminie: szkołami, przedszkolami, samorządem, biblioteką i stowarzyszeniami. Jesteśmy łącznikiem i wspólnie działamy na rzecz mieszkańców Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy