OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 Poznajcie zwycięzców etapu powiatowego [ZDJĘCIA]

Beata Modzelewska
Oto oni - zwycięzcy etapu powiatowego plebiscytu Osobowość Roku 2017 - najlepsze trójki w każdej kategorii i każdym powiecie

Głosowanie w etapie powiatowym zakończyło się 28 lutego (o godz. 21.00).

KLIKNIJ I SPRAWDŹ WYNIKI PLEBISCYTU - etap powiatowy

makowskiostrołęcki
Ostrołękaostrowski
przasnyski

60 osób (po trzy z każdego powiatu i każdej kategorii) znalazło się w ścisłym finale. Wszyscy zachowują głosy, które uzyskali w etapie powiatowym.

Prezentujemy pretendentów do tytułu Osobowości Roku 2017. Poznajcie ich - ludzi aktywnych, zaangażowanych, kreatywnych, wybranych przez was głosami spośród elitarnego grona - 149 nominowanych z Ostrołęki i czterech powiatów.

Drugi etap plebiscytu - regionalny - potrwa tylko 10 dni (od 6 do 15 marca).

W esemesowym głosowaniu (SMS kosztuje 2,46 zł z VAT) wskażecie teraz podium plebiscytu w każdej z czterech kategorii: Biznes, Kultura, Działalność Społeczna i Charytatywna oraz Samorządność i Społeczność Lokalna. Teraz już w każdej kategorii znajdziecie reprezentantów wszystkich powiatów.

Pokażcie więc, kto z nich najbardziej zasługuje na statuetkę oraz nagrodę - pobyt weekendowy dla dwóch osób w warszawskim hotelu Poleczki. Osoby, które uplasują się na drugim miejscu w każdej kategorii otrzymają vouchery na biżuterię oraz usługi kosmetyczne, a za trzecie miejsce mamy vouchery na kolacje.