OSOBOWOŚĆ ROKU 2017. Oto zwycięzcy plebiscytu. Oni dostaną statuetki i atrakcyjne nagrody

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
W czwartek, 15 marca, o godz. 21.00, poznaliśmy zwycięzców plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU 2017

W kategorii Biznes zwyciężył Ryszard Chrostowski - prezes MZK w Ostrołęce. Odmienił miejską spółkę. Za jego prezesury MZK odnowiło tabor, zrealizowało wiele inwestycji. W 2017 roku Ryszard Chrostowski i jego pracownicy przeprowadzili MZK przez prawdziwą rewolucję – wprowadzenie bezpłatnej komunikacji w mieście i zmianę rozkładu jazdy.

W kat. Działalność Społeczna i Charytatywna - Marzena Przeździecka z Seroczyna w gm. Czerwin (pow. ostrołęcki). Działaczka społeczna, ceniona przez mieszkańców sołectwa. Inicjatorka wielu przedsięwzięć.

W kat. Samorządność i Społeczność Lokalna - Bożena Kordek - wójt gm. Małkinia Górna od 2014 roku. Energiczna, pełna pomysłów. Z sukcesem odrabia gminne zaległości inwestycyjne.

W kat. kultura - Sławomir Konarzewski - nauczyciel Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie, twórca ostrowskiej Grupy Teatralnej Rzeczpospolita Apostolska, która działa od 2010 roku; reżyser, scenarzysta i aktor wielu wystawianych przez nią spektakli.

[cs]

Szczegółowe wyniki głosowania w finale plebiscytu:

KLIKNIJ i wybierz kategorię:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Nagrody dla zwycięzców

Laureaci pierwszych miejsc w finale (w każdej z czterech kategorii) otrzymają statuetki Osobowości Roku oraz weekendowe pobyty dla dwóch osób w warszawskim hotelu Poleczki.

Zdobywcy drugich miejsc - vouchery na biżuterię (Goldway) oraz usługi kosmetyczne (Klinika Zdrowia i Urody Karoliny Zalewskiej), zaś ci, którzy uplasują się na trzecich miejscach w poszczególnych kategoriach - vouchery na kolację dla dwóch osób (w ostrołęckich restauracjach: Frangos i Pasta Rica).

Wszystkich nominowanych - 150 osób - zapraszamy na galę. Odbędzie się 20 marca w pięknej sali bankietowej Black&White w Rzekuniu (ul. Kopernika 2). Dla naszych gości zaśpiewa chór z Rzekunia pod dyrekcją Agnieszki Majewskiej, zatańczy Zespól Tańca Współczesnego De-Em pod kierunkiem Małgorzaty Wójcik, wystąpi także Piotr Grzyb z zespołem Zupa Grzybowa.

Zdobywcy pierwszych miejsc w etapie powiatowym - łącznie 20 osób - otrzymają podwójne wejściówki do warszawskiego teatru Rampa i statuetki.