Ośme zwycięstwo Korony. Zobacz zdjęcia i wideo

Kolejny ligowy rywal nie znalazł sposobu na odebranie punktów Koronie
Kolejny ligowy rywal nie znalazł sposobu na odebranie punktów Koronie Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w meczu na szczycie 8 kolejki pokonali Nadnarwiankę Pułtusk 2:0.

W pierwszej połowie spotkanie żółto-niebiescy nie potrafili stworzyć sobie klarownych sytuacji do strzelenia bramki, oddając nieco inicjatywę rywalom. Po zmianie stron na listę strzelców szybko wpisał się Piotr Kubat. Dwanaście minut później kolejną bramkę zdobył Jakub Laska. Korona dowiozła pewne prowadzenie do końca meczu i mogła cieszyć się z kolejnego, już ósmego zwycięstwa w obecnym sezonie.

W kolejnym starciu rywalem żółto-niebieskich na wyjeździe będzie Żbik Nasielsk. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 1 października na godz. 13.00. Wcześniej w ramach IV rundy Pucharu Polski w okręgu Korona zmierzy się na wyjeździe z Orłem Sypniewo. Spotkanie w środę, 28 września o godz. 16.00.

Korona Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 2:0 (0:0)
Bramki: Kubat 51., Laska 63.

Korona: Szczechowiak - Ludwiczak (46. Zięba), Dawidzki, Skarzyński, Skorupka - Laska, Strzeżysz, Górski (80. Stachowicz), Drężewski (70. Kowalczyk) - Nosek (46. Kubat) - Śnietka